حفاظ شاخ گوزنی

انواع حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و…. ساخته می شود . حفاظ شاخ گوزنی عموماٌ برای نصب بر روی دیوار در نظر گرفته می شود اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب می شود . در گذشته حفاظ ها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار بکار می رفت که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها با نسل جدید حفاظ ها مثل شاخ گوزنی ، بوته ای و حفاظ نیزار مواجه هستیم که از نظر ظاهری ، امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید پلیس هم می باشد.

ساختار حفاظ شاخ گوزنی به صورتی است که سارق هر چند حرفه ای، با توجه به نوک تیز و برنده میلگرد های بکار رفته در ساخت حفاظ ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت . در ساخت این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای 10 استفاده میشود و ارتفاع آن بسته به شرایط از 30 تا 140 است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناس نصب هست . و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ می باشد.این نوع از حفاظ فقط برای محیط بیرونی قابل استفاده است و در داخل خانه کاربردی ندارد.

چرا حفاظ شاخ گوزنی استفاده می شود؟

اکثر مردم بیشتر به امنیت داخل خانه اهمیت میدهند و به معضل حفاظت از بیرون یا ورودی خانه و دیوار ها فکر نمی کنند . در این مقاله از بین طیف وسیع محصولات و راه حل های حفاظتی برای ایجاد امنیت منازل ، کارخانجات ، مدارس و غیره ما به تشریح این نوع حفاظ می پردازیم.

مزیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

  • غیر قابل نفوذ بودن به دلیل وجود انبوه شاخک با نوک های تیز و درهم پیچیده
  • ارزش دکوراسیونی بالا برای ایجاد نمای زیبای ساختمان
  • قابلیت نصب بر روی انواع متریال اعم از فلز، بتن و سنگ
  • استحکام و مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی
  • هزینه تعمیر و نگهداری اندک
  • قابلیت تغییر اندازه و تعداد شاخکها
  • نصب خیلی سریع و آسان

حفاظ شاخ گوزنی در چه ارتفاع هایی تولید می شود؟

حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع های 30، 40، 50، 60، 70، 80، 90، 100، 110، 120، 130 و 140 سانتی متر ساخته می شود.

عرض حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

عرض حفاظ معمولا بین 30 تا 70 سانتی متر متغیر است، و به ارتفاع حفاظ وابسته می باشد و با بالا رفتن ارتفاع، عرض حفاظ نیز بیشتر می شود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل متعددی از جمله: نوع رنگ، نوع جوش، ارتفاع حفاظ، تراکم حفاظ و… بستگی دارد.برای اطلاع از قیمت با توجه به مشخصات مورد نظر خودتون با شماره 09128111903 در ارتباط باشین.

امنیت کدام مدل از حفاظ های شاخ گوزنی بالاتر است؟

به طور کلی تمامی مدل های حفاظ شاخ گوزنی با هدف تامین بالاترین امنیت طراحی شده اند، به طور خاص مدل لیلیوم به دلیل فرم و شکل ظاهری داری بالاترین امنیت نسبت به سایر مدل ها می باشد، همچنین مدل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در ارتفاع بالاتر از 120 سانت و تراکم بالاتر از 12 ردیف داری امنیت فوق العاده بالایی می باشند.

 

 

درباره نویسنده