حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

امروزه در زندگی شهری به دلیل آسیب های اجتماعی داشتن حفاظ برای تمام درب ورودی . باکن . پنجره ها و دیوار حیاط الزامی است . حفاظ پنجره یکی از این حفاظ هاست که حتما باید روی پنجره ها نصب گردد و از ورود سارقان به داخل منازل و آپارتمانها جلو گیری نماید . همانطور که از اسم ان مشخص محافظ پنجره نوعی حفاظ است که جلوی پنجره نصب می شود و فضای زیادی را اشغال نمی کند . این نوع حفاظ از انواع مدلهای آهن، پروفیل و گل چدنی ساخته می شود و در انواع مدل ها ساخته می شود . اکثر حفاظهای پنجره سایز مشخصی ندارند به این دلیل حتما باید توسط کارشناسان تایین سایز شوند و سپس قیمت گذاری و ساخته شود . یکی از مهم ترین اقدامات برای ایجاد امنیت منازل ایجاد حفاظ برای پنجره ها و بالکن است . به دلیل نصب پنجره های دو جداره و مقاومت این نوع پنجره آمار سرقت از طریق پنجره و ورود سارقان به داخل خانه ها بسیار زیاد شده است . حفاظ پنجره می تواند امنیت بالایی بابت پنجره ها برای شما به ارمغان بیاورد. ناگفته نماند حفاظ پنجره فقط برای جلوگیری از ورود سارقان به داخل نیست بلکه از خروج افراد نیز به بیرون جلو گیری می کند. مثلا اگر شما کودکی در خانه دارید که از مبل و کمد و در و دیوار بالا می رود حفاظ پنجره می تواند از سقوط کودک شما از پنجره جلوگیری کند و این مزیت بسیار بالایست .

بهترین حفاظ پنجره

حفاظ پنجره در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود و رنگهای آن به نمای ساختمان و مسائل سلیقه ای بستگی دارد و طوری باید مدل و رنگ را انتخاب کرد که با نمای ساختمان و محیط همخوانی داشته باشد. بسیاری از مشتریان عزیز ترجیح می دهند از طرههای ساده و نرده ای استفاده کنند که همین سادگی و مقاومت بسیار کار را زیباتر میکند . برخی مشتریان نیز تمایل دارند محافظ پنجره گلدار و نقش دار استفاده کنند که باز هم در زیبایی و نمای ساختمان و امنیت تاثیر بالایی دارد به این دلیل ما بیشتر سلیقه مشتری را در نظر می گیریم . در برخی از موارد به دلیل موقعیت خاص پنجره و یا درخواست مشتری حفاظ به صورت بازشو و لولایی ساخته می شود . در این حالت شما مثل پنجره که به طرفین باز می شود حفاظ را هم می توانید به طرفین باز کنید و این قابلیت بسیار مهم و کاربردی است . شما می توانید حفاظ را در صورت نیاز باز کرده و یا ببندید. اگه در محله ای زندگی می کنید که امار دزدی بالاست شما حتما باید از محافظ پنجره استفاده کنید. حفاظ پنجره نه تنها از ورود افراد جلوگیری می کند از سقوط کودکان از پنجره تیز جلوگیری میکند. این مساله درمورد حیوانات خانگی و دست آموز نیز صدق میکند و ما بارها و بارها سقوط این حیوانات را از طبقات مختلف ساختمانها دیده ایم. محافظ پنجره یا همان حفاظ پنجره می تواند چهره بیرونی خانه شما را نیز زیبا تر کند و حتی در مواردی بخاطر نمای زیبای یک ساختمان قیمت آن نیز تغییر کرده و بالاتر رفته . امروزه نصب محافظ پنجره خیلی بیشتر از قبل شده و اکثر افراد یا حفاظ پنجره نصب کرده اند یا به دنبال نصب آن هستند . حفاظ پنجره نوعی گارد حفاظتی برای خانه های شماست و بدون حفاظ شما باید منتظر روزی باشید که سارقان وارد خانه شما شده اند . سارقین برای وارد شدن به یک خانه از انجایی وارد می شوند که هیچ گارد و حفاظی ندارد چون باید قبل از دیده شدن و در کمترین زمان وارد آن خانه شوند و اینجاست که اهمیت وجود حفاظ پنجره و حفاظهای دیگر مثل حفاظ اکاردئونی یا حفاظ پنجره را بهتر درک میکنیم . محافظ نرده پنجره در مدلهای مختلف و با جنس های مختلف و رنگهای مختلف ساخته می شوند که در اینجا به صورت کامل در مورد ان توضیح خواهیم داد . کیان حفاظ استفاده از بروز ترین دستگاهها و به کار گیری کادری مجرب در عرصه تولید حفاظ پنجره در خدمت شما همشهریان و هموطنان عزیز می باشد.

خرید حفاظ پنجره فرفورژه

انواع مدل حفاظ پنجره

در گروه صنعتی کیان حفاظ انواع مدلهای محافظ پنجره و حفاظ پنجره ساخته می شود که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد . حفاظ پنجره نرده ای : طرحی ساده و کلاسیک است که در عین حال بسیار کار آمد و امن است . در این نوع حفاظ نرده ایی از پروفیل به صورت عمدی در فاصله ۱۰ الی ۱۲ سانتی قرار میگیرد و کنار هم جوشکاری می شوند برای زیبا تر شدن این نوع حفاظ می توان از یک سری گلنرده ها در بین نرده ها استفاده کرد که کار را بسیار زیبا تر می کند .
حفاظ پنجره فرفورژه : در ساخت این نوع محافظ پنجره کلا از گلنرده های به هم پیوسته و معنی دار استفاده می شود که طرحی سلطنتی و زیبا خلق می کند . ناگفته نماند که تمام گل های محافظ پنجره چدنی است و بسیار زیبا و چشم نواز است. تمامی نرده های پنجره اعم از فرفورژه و نرده ای، رنگ کاری می شود و با دو روش رنگکاری روغنی و رنگ کوره ای رنگ آمیزی می گردد. زنگ کوره ای در قیمت حفاظ تاثیر دارد ولی در نهایت کاری زیبا و ماندگار خواهد شد و این تنوع رنگ تاثیر زیادی در زیبایی پنجره و نمای ساختمان شما خواهد داشت .

حفاظ پنجره متحرک

حفاظ پنجره متحرک در نوع طراحی و ساخته می شود که در اینجا در مورد آن توضیح خواهیم داد .
حفاظ پنجره آکاردئونی : این نوع حفاظ مانند حفاظهای درب ورودی ریلی بوده و به سمت یا به دوسمت جمع می شود و یکی از کاربردی ترین حفاظهای پنجره محسوب میگردد . اینو محافظ آهنی بسیار کاربردی و ایمن است و در صورت نیاز شما میتوانید ان را باز کرده و یا ببندید .
حفاظ پنجره لولایی : این نوع حفاظ پنجره به صورت لولایی ساخته می شود . به این صورت که شما می توانید ان را به دو طرف یا در یک طرف مانند درب وردی باز کرده و یا ببندید . این نوع حفاظ نه تنها برای پنجره ها بلکه برای بالکن نیز استفاده میشود که این روش بسیار مورد پسند مشتریان بوده است .

حفاظ پنجره کلاسیک

حفاظ پنجره در خیلی از موارد بصورت کلاسیک و نوستالژی ساخته می شود . حفاظ پنجره کلاسیک نرده هایی از قوطی (پروفیل ) و یا چهار پهلو (میلگرد چهارگوش ) استفاده می شود که به این ترتیب است که یک چهارچوب از جنس پروفیل ساخته می شود و نرده های از پروفیل یا چهار پهلو با فاصله ۱۰ سانت الی ۱۲ سانت در داخل آن قرار گرفته و جوشکاری می شود . ویا طرح هایی از حفاظ های پنجره های قدیمی که مد نظر دارید با ارسال عکس طبق آن ساخته خواهد شد . به دلیل گستردگی طرح های کلاسیک معنوی مشتریان عزیز با ارسال عکس از قیمت و چگونگی ساخت آن مطلع می شوند . گروه صنعتی کیان حفاظ آماده گی طراحی انواع حفاظ از هر نوع و با مدل های مختلف و قیمت های مختلف را دارد .

حفاظ پنجره ساده و شیک

حفاظ پنجره ساده که خواهان به دلیل سادگی و استحکام بالا و قیمت بسیار مناسب آن خواهان زیادی دارد . این نوع حفاظ که به آن حفاظ نرده ای نیز گفته می شود ظاهری ساده و نرده ای دارد و می توان آن را با پروفیل های ۲ در ۲ سانتی متر و یا ۳ در ۳ سانتی متر ساخت . حفاظ پنجره ساده طوری طراحی شده که برای تمامی پنجره ها و بالکن ها قابل نصب است و کارایی بالایی دارد .

خرید حفاظ پنجره

حفاظ پنجره دوجداره

اکثر افراد این تصور را دارند که به دلیل جنس پنجره دوجداره که PVC است (نوعی پلاستیک ) نمی توان برای آن حفاظ نصب کرد ولی این طور نیست . با انجام یک سری کارهای هوشمندانه می توان محفاظ پنجره بر روی پنجره دوجداره شما نصب کرد . معمولا پنجره دو جداره دارای چهارچوب مخفی آهنی هستند ما می توانیم حفاظ پنجره خود را به همین چهارچوب آهنی با استفاده از دستک ( پروفیل افقی یا عمودی) به پنجره شما متصل کنیم . در خیلی از مواقع چهارچوب مخفی در زیر نما و سنگ نما مدفون شده و به هیچ عنوان دسترسی به ان وجود ندارد در در این مورد ما می توانیم با استفاده از هیلتی سوراخهای در دیواره دور پنجره اینجاد کرده و میلگرد در داخل ان بکوبیم و حفاظ را به این میلگردها جوش بدهیم که بسیار کارایی و استحکام دارد و ۹۰ درصد نصب ها اینگونه تحویل مشتری می شود .

 

بهترین نوع حفاظ پنجره کدام است

از آنجایی که تمامی حفاظهای پنجره به شرطی که از آهن مناسب و ضخیم استفاده شده باشد استحکام و کارایی لازم را دارد و در اینجا باید به چند نکته توجه کرد . انتخاب بهترین نوع محافظ پنجره بستگی به عواملی دارد که توضیح خواهیم داد .
نمای ساختمان : در این مساله فقط رنگ د نظر است و ما باید رنگی انتخاب کنیم که هارمونی لازم برای ایجاد جلوه ای زیبا تر را ایجاد کنیم .
فضای پیرامونی : معمولا در طبقات همکف و طبقه اول از حفاظ ثابت استفاده می شود . محافظ پنجره ثابت به دلیل استحکام بیشتر و عدم تحرک نفوذ پزیری کمتری دارد و استفاده از محافظ پنجره ثابت بسیار عاقلانه تر است . در طبقات دوم به بالا می توان از حفاظ متحرک استفاده کرد که دو نوع لولایی و اکاردئونی دارد . البته باید در نظر داشت اگه پنجره شما به دیوار روبه رویی خیلی نزدیک باشد حفاظ لولایی تا اخر باز نخواهد شد و ما مجبوریم لولا را به داخل بزنیم و درب های حفاظ به داخل باز شود . اما در حفاظ پنجره آکاردئونی به دلیل اینکه کل‌ حفاظ داخل ریل و به موازات پنجره شما حرکت می کند نیاز به فضای پیرامونی نداریم و می توان آن را به راحتی نصب کرد .

قیمت حفاظ پنجره

برای قیمت گذاری روی انواع مدلهای محافظ پنجره عوامل زیادی تاثیر گذار هستند . که معمولا در نوع جنس و ضخامت این نوع حفاظ خلاصه می شوند و یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ پنجره رنگ ان است که در دو نوع مختلف پاشیده می شود اعم از رنگ روغتی و رنگ کوره ای که در اینجا به صورت کامل در باره آن توضیح خواهیم داد .
ابعاد و سایز پنجره ها : مهمترین و تاثیر گذار ترین مساله در قیمت گذاری برای محافظ پنجره ابعاد آن است . بالطبع هر چقدر ابعاد حفاظ کوچیکتر باشد قیمت آن کمتر است و هر چه بزرگتر باشد قیمت حفاظ پتجره بیشتر خواهد بود .
کیفیت اجناس استفاده شده در حفاظ : هر چقدر کیفیت آهن استفاده شده در حفاظ بیشتر باشد قطعا قیمت آن نیز تغییر خواهد کرد . برخی از حفاظ های پنجره کلا از پروفیل ساخته می شوند و یک قیمت مشخصی دارند بعضی از محافظهای پنجره نیز از فرفورژه ساخته می شوند که جنس آن از چدن است و قیمت چدن از آهن بالاتر است و همین مساله هم در قیمت آن دخیل خواهد بود . در برخی موارد به درخواست مشتری تعداد نرده حفاظ پنجره بیشتر میشود و این مساله نیز در قیمت تاثیر میگذارد .
طرح و نقشه محافظ پنجره : حفاظهای پنجره باید در عین حال که باید زیبا باشند حتما باید امنیت بالایی را ایجاد کنند به همین دلیل محافظهای پنجره در طرح ها و مدلهای مختلف تولید و طراحی می شوند . نوع مدل و زمان ساخت و میزان زمان کار بردن این نوع حفاظ در قیمت آن تاثیر مستقیم دارد . ما در گروه صنعتی کیان حفاظ انواع طرحها با نقشه و به صورت توضیحی را طراحی و تولید می نماییم .
رنگ حفاظ : یکی از مهمترین مسالی که در قیمت حفاظ پنجره تاثیر مستقیم میگذارد رنگ آن است . در گروه صنعتی کیان حفاظ دو نوع رنگ استفاده می شود که قیمت آهنها با هم تفاوت دارد . رنگ روغنی در ۹۰ درصد کارها استفاده می شود و کیفیت قابل قبولی دارد . در برخی از موارد به درخواست مشتری برای حفاظها رنگ کوره ای انتخاب می شود رنگ کوره ای یا پودری اندک اختلافی با رنگ روغنی دارد و همین مساله در قیمت محافظ پنجره تاثیر خواهد داشت .

قیمت حفاظ پنجره

شما عزیزان می توانید با تماس با یکی از کارشناسان ما طرح و نقشه مد نظر خود را با ما در میان بگذارید و ما در اولین فرصت کارشناسی برای بازدید از محل و شرایط کار خواهیم فرستاد . حفاظ پنجره از ان نوع سفارشاتی است که حتما باید نظر کارشناسی در مورد آن داده شود. بعد از بازدید با طرح و نقشه مد نظر شما چک خواهد شد و اگر مدل درخواستی شما عملی بود قطعا این کار انجام خواهد شد و اگر قابل انجام نباشد ما طرح هایی در اختیار شما خواهیم گذاشت که شما می توانید از بین آنها انتخاب نمایید و در آخر به یک جمع بندی کامل می رسیم . در اخر مساله رنگ می باشد که شما می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید ولی در اخر حتما باید کارشناس ما در این مورد نظر بدهد . چون حتما باید مواردی در محافظ پنجره رعایت شود مثل رعایت رابطه رنگ دیوارها با محافظ پنجره و مدل آن که حتما باید با نمای ساختمان شما همخوانی داشته باشد . و در آخر مدل نصب کردن آن است که کاملا کارشناسی و فنی است و شما با انتخاب این موارد کارشناس با نظر کارشناسی می توانید خروجی مناسبی برای حفاظ پنجره های خود داشته باشید و این مساله اگر درست انجام شود هم رضایت شما را خواهیم داشت و هم چهره زیبا تری به نمای ساختمان شما داده شده است . کیان حفاظ با به کار گیری کادری مجرب و دستگاههای پرس گیوتین و نقشه های مهندسی شده این امکان را ایجاد کرده که در نهایت مشتریان عزیز زیبایی ، کیفیت و دوام را همزمان تجربه نمایند .

فهرست
error: هر گونه کپی کردن متن و عکس پیگرد قانونی دارد
Call Now Button