حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

به جرات می توان گفت اولین حفاظ از نسل جدید حفاظ های روی دیوار، حفاظ شاخ گوزنی است که حفاظهای دیگر مانند حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم از حفاظ شاخگوزنی پایه و الهام خود را گرفته است . حفاظ شاخ گوزنی جزو بهترین، زیبا ترین و مقاوم ترین حفاظهای طراحی شده در بازار است چون چند کاراکتر را با هم دارد که از جمله استحکام و امنیت و زیبایی آن است. این حفاظ بر روی حیاط منازل و بر روی دربهای پارکینگ نصب می شود. امروزه حفاظ های موجود در بازار بسیار به روزتر و با کارایی بالاتر هستند که در اوج آن حفاظ شاخ گوزنی قرار دارد . در مدل های قدیمی شکل حفاظها به صورت نرده ای و عمودی بود ولی حفاظ شاخگوزنی به خاطر ظاهر و طراحی خاصی که دارد تمام جهت ها را ساپورت می کند و این مساله نقطه قوت بسیار بالایی است و تمام انتظارات را از یک حفاظ امن و زیبا برآورده می کند . ما در گروه صنعتی کیان حفاظ تمامی حفاظ های بروز و زیبا در بازار مانند حفاظ شاخگوزنی . حفاظ لیلیوم و حفاظ نیزار را طراحی و تولید می کنیم . حفاظ شاخ گوزنی از تمامی حفاظهای موجود و قدیمی مستحکم تر و امن تر است در عین حال زیبایی و صلابت خاصی دارد که مورد توجه صنعتگران، مهندسان ساختمان و پیمانکاران قرار گرفته است. این نوع حفاظ الهام گرفته از شاخ های گوزن طراحی شده است و مقداری در ظاهر آن تغییرات ایجاد کردیم تا امنیت این حفاظ خاص را به ۱۰۰ برسانیم . حفاظ شاخ گوزنی ظاهری زیبا و امروزی دارد و در عین حال کاملا ضد صرقت و امن است که در موارد پایین به آن اشاره خواهیم نمود .

حفاظ شاخ گوزنی

کاربرد حفاظ نرده شاخ گوزنی چیست

معمولا از روی اسم هر محصولی می توان متوجه شد که کاربرد آن چیست. حفاظ پنجره برای ساپورت پنجره است حفاظ درب برای ساپورت درب ورودی است و حفاظ بالکن برای ساپورت بلکن طراحی شده است. حفاظ روی دیوار یا شاخ گوزنی هم به این صورت است. این حفاظ آهنی برای روی دیوارهای حیاط . باغ و ویلا طراحی شده و استفاده می شود . تمامی حفاظها برای جلوگیری از ورود سارقان به داخل خانه ها و محل کار و ادارات طراحی شده اند . حفاظ شاخ گوزنی بسیار کاربردی است و امنیت بالایی را ایجاد می کند و در عین حال زیبایی خاصی به نمای ساختمان شما می دهد .
در واقع حفاظهای دیواری از جمله شاخ گوزنی، نیزار، بوته ای و لیلیوم همه یک کار را انجام می دهند و تفاوت آن در ظاهر آنهاست که نصب حفاظ شاخ گوزنی به شرایط ساختمان، نوع نما و نظر مشتری انتخاب می گردد مشتریان عزیز با هر شرایط مالی می توانند حفاظ مورد نظر خود را انتخاب کنند . هر چند تراکم و وزن بالاتر امنیت بالاتری ایجاد می کند ولی در آخر نظر مشتری حرف آخر را میزند و حق انتخاب با اوست . حفاظ شاخگوزنی بسیار مقاوم و ضد سرقت است که می تواند جلوی ورود افراد از روی دیوار را بگیرد .

 

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظ نرده شاخ گوزنی اولین و بهترین نوع حفاظ روی دیوار در نسل حفاظهای جدید است که هنوز در عرصه ایجاد امنیت حرف اول را می زند . و به راحتی امنیت خانه ها مجتمع های مسکونی و ادارات را تامین می کند . حفاظ شاخگوزنی در عین زیبایی خاصی که دارد امنیت و ایمنی بالایی برای ساختمان شما ایجاد می کند و همین مساله باعث شده این محصول بسیار پر فروش و پر طرفدار باشد . این نوع حفاظ در ارتفاع های مختلف ساخته می شود و برای هر نوع دیوار مناسب است . اصلا مهم نیست دیوار خانه شما بلند است یا کوتاه چون ما با قرار دادن ارتفاع مناسب بر روی دیوارها این مساله را حل می کنیم. نصب حفاظ شاخ گوزنی زمان زیادی لازم ندارد مگر در مواردی خاص که روی دیوار مشکلی وجود داشته باشد یا هر مساله دیگری که باز ما آن را حل خواهیم کرد .

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

رنگ بندی در حفاظ شاخ گوزنی

به صورت کلی برای رنگ آمیزی تمام سازه های آهنی در بازار از دو نوع رنگ استفاده می شود . نوع اول رنگ روغنی است که ۹۰ در صد رنگ کاری سازه ها را با رنگ روغنی انجام می دهند . رنگ روغنی با کیفیت و با قیمت مناسب است و برای مشتریان عزیز بسیار به صرفه است . نوع دوم رنگ کوره ای یا الکترو استاتیک است که رنگ مودری هم به آن گفته می شود که کیفیت جهانی دارد و اندکی با رنگ روغنی تفاوت قیمت دارد . اما بسیار ماندگار و زیباست و تا چندین سال باد و باران و نور خورشید تاثیری بر کیفیت آن نخواد داشت .

 

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی چقدر است ؟

در گروه صنعتی کیان حفاظ انواع حفاظهای دیواری اعم از شاخ گوزنی، بوته ای، لیلیوم ، نیزار در ارتفاع و سایزاهای مختلفی ساخته می شود و ما سعی بر این داشته ایم که ۹۵ درصد از فرایند ساخت را در محل کارگاه انجام دهیم و فقط نصب را که بل اجبار باید محل انجام گیرد را انجام دهیم و ساخت حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع و طولهای مختلف به ما این امکان را میدهد که در کمترین زمان کار نصب را به اتمام برسانیم . ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی به مواردی بستگی دارد که در اینجا ذکر میکنیم .
ارتفاع دیوار : ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی با توجه به ارتفاع دیوار حیاط تایین می شود و معمولا بین ۷۰ سانتی متر تا ۱۲۰ سانتی متر متغیر است اگر دیوار شما کوتاه باشد باید ارتفاع حفاظ بلند باشد و اگر دیوار بلند باشد حفاظ شاخگوزنی باید کوتاه تر در نظر گرفته شود .
دیوار حیاط : در نصب حفاظ شاخ گوزنی کیفیت و چگونگی دیوار مهم است مثل عرض دیوار، کیفیت کف دیوار، استحکام و سست بودن کف دیوار که در آخر با نظر کارشناس راهکار مناسب برای نصب بهتر انتخاب می شود و قابل نصب خواهد بود .
دیوارهای حیاط و ویلا : در موارد این چنینی ارتفاعی بین ۹۰ تا ۱۲۰ سانتی متر پیشنهاد می شود ولی در آخر با نظر مشتری و کارشناس تصمیم نهایی گرفته خواهد شد .
توضیحات : قابل ذکر است که امروزه بیشتر خانه ها دارای حفاظ قدیمی و نرده ای هستند و امروزه با پیشرفت روش های سارقان دیگر جوابگوی امنیت یک خانه نیستند. در این موارد ما می توانیم بدون برداشتن حفاظ قدیمی تر، حفاظ شاخگوزنی را بر روی حفاظ قدیمی نصب کنیم و نتیجه آن بسیار عالی خواهد شد . در این مورد خاص نیازی نیست ارتفاع شاخ گوزنی زیاد باشد و با قرار گرفتن آن روی حفاظ قدیمی ظاهری بسیار زیباتر نسبت به قبل را به ما خواهد داد در عین حال حفاظ هم دوبل شده و امنیت لازم را ایجاد می کند و این روش هوشمندانه ترین روش برای نصب شاخ گوزنی و بر نداشتن حفاظ قدیمی و تخریب آن است . با این کار حفاظ شما به معنای واقعی ضد عبور و ضد صرقت خواهد شد . از لحاظ قیمتی این روش بسیار به صرفته تر بوده و کاملا کاربردی خواهد بود. شما عزیزان می توانید بدون تخریب حفاظ قبلی ان را دوبل کنید این روش در خانه های مسکونی، مجتمع ها، اداره ها و بانکها بسیار کاربرد دارد و ارتفاع ان با در نظر گرفتن شرایطی که محل نصب دارد انتخاب می شود .

خرید حفاظ شاخ گوزنی

امنیت در حفاظ شاخ گوزنی

در انواع مدلهای حفاظ شاخ گوزنی با توجه به نوع ساخت و جهت قرار گرفتن شاخه ها و سرشاخه ها فضایی برای رد شد وجود نخواد داشت و حتی حیواناتی مثل گربه برای عبور کردن به مشکل می خورند و این نشان دهنده ضد صرقت بودن و تراکم این نوع حفاظ است . حفاظ شاخ گوزنی طوری طراحی شده که بر روی تمامی دیوارها نصب می شود و فرقی نمیکند که کجا و چه نوع دیواری باشد. حفاظ نرده شاخ گوزنی از شاخ های گوزن وحشی الهام گرفته شده که این شباهت باعث آن شده که نام شاخ گوزنی را روی این حفاظ خاص گذاشته اند . همین امر باعث شده که ظاهری زیبا و امروزی البته بسیار مستحکم و مقاوم است . تمامی جنس استفاده شده در حفاظ شاخگوزنی از میلگرد بدون عاج است . حفاظ نرده شاخ گوزنی از تعداد بسیار زیادی از میلگردهای کوتاه و بلند ساخته شده که تمامی این میلگرد ها نوک بسیار تیزی دارند و بسیار خطرناک هستند که هر کدام از آنها به یک جهت خاص قرار دارند و اطراف خود را ساپورت می کنند . که این مسئله حفاظ شاخ گوزنی را در نوع خود جزو بهترین ها قرار داده است . تراکمی از میلگردهای کوتاه بلند شرایطی را ایجاد میکند که عبور از آن را غیر ممکن ساخته است .
ودر نتیجه کار یک حفاظ در نهایت خشونت و امنیت ولی زیبا خواهیم داشت . حفاظ شاخگوزنی تمامی استاندارهای لازم را دارا می باشد و می تواند به طور کامل تمامی انتظارات شما اعم از زیبایی و استحکام و ضد سرقت بودن را تامین کند . در ساخت حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد ۸ میلی متر تا ۱۰ میلی متر استفاده می شود که از لحاظ امنیتی و از لحاظ جوشکاری کاملا قوی و مورد اعتماد است . یکی از مواردی که در حفاظ شاخگوزنی باید رعایت شود جوشکار درست و اصولی می باشد . که ما این کار مهم را به خوبی انجام می دهیم . حفاظ شاخ گوزنی حتی وقتی هنوز نصب نشده و روی زمین است نمی توان از آن رد شد و پا بر روی آن طرف حفاظ گذاشت و این بخاطر داشتن سر شاخه های بسیار تیز و برنده است . و اگر روی دیوار نصب شود و در آن ارتفاع بدون داشتن جای دست و محلی برای آویزان شدن و بالا رفتن از ان احتمال رد شدن سارقان از روی آن را به صفر می رساند . در مجموعه صنعتی کیان حفاظ با به کار گیری دستگاههای پرس و گیوتین و به کار گیری کادری مجرب و با تجربه تلاش کردیم تا محصولی درجه یک و بی عیب و مستحکم را برای مشتریان فراهم آوریم . ما با خرید میلگرد استاندارد و مستقیم از کارخانه و استفاده از با کیفیت ترین رنگها و برندهای رنگ در ایران و رنگ کاری حرفه ای و استفاده از دو نوع رنگ روغنی و کوره ای یا الکترو استاتیک سعی کردیم تمامی استانداردها را رعایت کرده و رضایت مشتریان را جلب نماییم . هموطنان عزیز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از قیمت حفاظ شاخ گوزنی ها و چگونگی نصب و شرایط ارسال با خبر شوید . گروه صنعتی کیان حفاظ آماده ساخت و نصب و رنگ و ارسال تمامی محصولات تولیدی خود به سراسر میهن عزیزمان است .

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی چگونه است؟

حفاظ شاخ گوزنی معمولا در طول ۲ متر ساخته می شود و در مورد تمام حفاظهای روی دیوار از جمله حفاظ نیزار،  حفاظ لیلیوم و حفاظ بوته ای هم صدق می کند و یکی از کاربردی ترین مسائل حفاظ شاخ گوزنی این است که در هنگام نصب حفاظ شاخ گوزنی می توان آن را به قطعات کوچکتر تقسیم کرد و در کنار هم چید و جوش داد و این مساله کار ما را در نصب بسیار راحت تر می کند و در واقع این کار باعث می شود فضای خالی باقی نماند و همه سطح دیوار پر شود . برای نصب حفاظ شاخ گوزنی ابتدا سوراخ هایی با عمق ۱۰ سانتی متر توسط هیلتی ایجاد می کنیم . سپس میلگردهایی با اندازه ۱۵ سانتیمتر داخل سوراخ ها می کوبیم به صورتی که ۵ سانت از میلگرد بیرون باشد . بعد حفاظ شاخگوزنی را به میگردهای کوبیده شده در دیوار می چسبانیم و جوش می دهیم . همین روش بهترین راه برای بدست آوردن نصبی محکم و قوی خواهد بود . نصب با میلگرد بسیار مطمئن و ایمن است و قدرت نگهدارندگی بالایی دارد . در برخی موارد با نا مناسب بودن سطح دیوار یا قرار گرفتن لوله گاز روی دیوار می توانیم از روش آهن کشی استفاده کنیم و یا از صفحه پلیت هایی که بر روی دیوار قرار می گیرند نیز می توان بهره برد و تمامی اینها در آخر با نظر کارشناسی و  نظر مشتری قابل تغییر و طراحی مجدد است .

نصب حفاظ شاخ گوزنی

مدت زمان نصب حفاظ شاخ گوزنی

معمولا در حفاظ های شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم،  حفاظ نیزار و حفاظ بوته ای به خاطر یکسان بودن مدل نصب نیاز به زمان زیادی نداریم و بستگی به حجم و متراژ کار دارد . معمولا برای نصب این حفاظ آهنی در هر ده متر یک ساعت زمان لازم است و البته بستگی به شرایط سطح دیوار شما و محیط دارد که این زمان کم و زیاد می شود . معمولا موانعی مانند لوله گاز و کابل برق بر روی سطح دیوار ها کار را برای نصاب ها سخت می کند و می توان آن را با آهن کشی و موارد مشابه نصب کرد که اندکی در میزان قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر گذار است. آهن کشی به این معناست که سطحی بالاتر از سطح لوله گاز یا کابل برق توسط شاخه های قوطی پروفیل ایجاد می کنیم و حفاظ شاخ گوزنی را بر روی آن نصب می کنیم.

 

مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی

همانطور که گفته شد حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد بدون عاج ساخته می شود . در ابتدا خریداری میلگرد و حمل آن به مجموعه صنعتی کیان حفاظ میلگرد ها تک تک توسط کارگران زیر دستگاه پرس گیوتین قرار می گیرند و به اندازه های مختلف در می آیند این اندازه از ۵ سانت تا ۱۲۰ سانتی متر برش می خورند و آماده می شود . قابل ذکر است دستگاه گیوتین چند کار را با هم انجام میدهد اول برش است دوم طوری سر میلگردها را کونیک و زاویه دار می کند که که بسیار تیز و خطرناک می شود و این ابتدای کار است . گیوتین اندازهایی که ما لازم داریم را برای ما فراهم می کند . سپس میلگردهای بریده شده برای خمکاری و شکل دادن بریده میشود . در اینجا میلگردها با سایزای مختلف و در شکل های مختلف خم میخورد و هر میلگرد نسبت به اندازه ای که دارد زیر شابلون خاص خود قرار می گیرد . این خم ها و شکلهایی که به میلگردها داده می شود و تیز بودن سر شاخه های میلگردها باعث می شود حفاظ شاخ گوزنی به کیفیت مورد نظر ما برسد و کاملا تمام زوایا را در بر بگیرد . این کار ها باعث می شود حفاظ شاخگوزنی به امنیتی که لازم داریم برسد و ر مرحله بعدی میلگردهای بریده شده به واحد جوشکاری برده می شود . در این مرحله دو میلگرد به صورت افقی بر روی شاسی قرار گرفته و کار زیر سازی را برای ما انجام می دهد. سپس میلگردها یکی یکی در کنار هم و طبق شابلون توسط استادکاران به هم جوش داده می شوند و تمام از قطعات ریز و درشت در سر جای خود قرار می گیرند . پس از اتمام کار جوشکاری و سرهم کردن میلگرها حفاظ شاخگوزنی آماده است و برای رنگ کاری به واحد رنگ بره می شود تا رنگ مورد نظر بر روی کار پاشیده شود در این مرحله طبق سلیقه مشتری جنس رنگ و نوع رنگ انتخاب می شود اگر مشتری رنگ روغنی سفارش داده باشد به اتاق رنگ منتقل می شود و اگر رنگ درخواستی کوره ای باشد حفاظ به کوره منتقل می شود و فرایند رنگ کاری بر روی حفاظ انجام می شود . پس از رنگ و اتمام کار حفاظ ها آماده ارسال به محل نصب توسط کادر نصب اماده می شود و همراه با ابزار مورد نیاز بارگیری و ارسال می شود .

بهترین حفاظ دیواری شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

امروزه حفاظها و سازه های حفاظی نقش مهمی در ایجاد امنیت در محل زندگی، اداره ها و مراکز تجاری و انبارها دارند . حفاظ شاخ گوزنی بهترین مورد برای این کار مهم است زیرا تمام استاندارهای مورد نیاز در یک حفاظ ایمن را دارد و می تواند از دغدغه خاطر مشتریان عزیز تا در صد بالایی بکاهد . حفاظ شاخگوزنی تماما از میلگرد ساخته شده است و همین مساله باعث شده در عین سادگی و زیبایی و قیمت مناسب نتیجه بسیار خوبی به ما بدهد . نوک سرشاخه های حفاظ شاخگوزنی بسیار تیز و برنده است و در صورت لمس قطعا آسیب خواهد زد و همین مساله باعث شده این حفاظ بسیار خاص و کاربردی باشد و حفاظی کاملا ضد سرقت تهیه شود و عبور از ان کاملا غیر ممکن است . حفاظ شاخ گوزنی در اوج زیبایی و استحکام و ایمنی است و به همین خاطر مورد توجه فراوان سازندگان ساختمان و پیمانکاران و صاحبان خانه ها قرار گیرد . کیان حفاظ آماده طراحی، ساخت و ارسال هر نوع حفاظ و نصب ان در تمامی نقاط کشور است .

فهرست
error: هر گونه کپی کردن متن و عکس پیگرد قانونی دارد
Call Now Button