امروزه انواع حفاظ ها برای امنیت ساختمان ها طراحی و در بازار وجود دارد که می تواند امنیت محل زندگی شما را تامین کند. یکی از بهترین طرح های حفاظ دیواری همان حفاظ لیلیوم می باشد که هم در زیبایی حرف اول را می زند و هم در استحکام و ضد سرقت بودن این حفاظ . امروزه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ لیلیومی جای حفاظ های نرده ای قدیمی را گرفته است و این بدان خاطر است که هم از لحظ امنیتی و هم از لحاظ زیبایی در سطح خیلی بالاتری قرار دارد.

حفاظ لیلیوم چیست

حفاظ لیلیوم یکی از بهترین و شاید بهترین نوع حفاظ برای ایجاد امنیت برای خانه هایی است که دارای حیاط می باشند. این حفاظ آهنی یا حفاظ شاخ گوزنی و یا حفاظ لیلیوم شباهت خیلی زیادی به نیزار دارد و تصویر زیبایی پس از نصب روی دیوار حیاط ایجاد می نماید. این نوع حفاظ پر کاربرد ترین نوع حفاظ در ساخت و ساز و از نظر معماران می باشد. دلیل آن هم امنیت بالا، کیفیت بالا و قیمت مناسب آن است .

حفاظ لیلیوم

کاربرد حفاظ لیلیوم چیست ؟

همانطور که مطلع هستید انواع مختلفی از حفاظ در بازار موجود می باشد و تولید می گردد که کاربرد آنها با هم متفاوت است. این نوع حفاظ چند کاربرد خاص و منحصر به فرد دارد

۱. بر روی تمامی دیوارها قابل طراحی و نصب می باشد

۲. به خاطر زیبایی حفاظ لیلیومی نمای ساختمان شما زیبایی دو چندانی پیدا خواهد کرد

۳. در این نوع حفاظ آهنی روی دیوار یا همان حفاظ لیلیوم از متریال میلگرد بدون عاج استفاده شده و بهتر است بگوییم صد در صد از میلگرد ساخته شده که این امر مقاومت حفاظ لیلیوم را در مقابل فشار ضربه و برش مقاوم ساخته است .

قیمت حفاظ لیلیوم

ویژگی حفاظ لیلیوم چیست ؟

این نوع حفاظ ویژگی های منحصر به فردی دارد از جمله امنیت بسیار بالا که نصب آن در ساختمان می تواند امنیت بالایی ایجاد نماید. نا گفته نماند فرایند تولید حفاظ لیلیوم در استحکام این حفاظ آهنی تاثیر زیادی دارد .
نوع جوشکاری، جنس میلگرد، نوع الکترود مواردی هستند که تاثیر بسیار زیادی در کیفیت این نوع حفاظ دارند. با هر تک خال در جوشکاری روی جوش باید کاملا تمیز گردد و اگر اینکار انجام نشود رنگ به خوبی بر روی سطح حفاظ لیلیومی نمی چسبد و لکه باقی می ماند و همین مساله به مرور زمان باعث زنگ زدگی سطح کار می شود .
این نوع حفاظ روی دیوار یا همان این نوع حفاظ تمام ساختار از میلگرد می باشد و این مساله باعث شده حفاظ لیلیوم بسیار مقاوم باشد. در این نوع حفاظ نقاط جوش کمی وجود دارد و این مساله هم یکی از نقاط قوت حفاظ لیلیوم می باشد به این دلیل که جوش احتمال شکستن دارد و ما این مساله را به کمترین حالت ممکن رسانده ایم تا حفاظ آهنی یا حفاظ لیلیوم با کیفت بالایی به دست مشتریان کیان حفاظ برسد .

 

رنگ بندی حفاظ لیلیومی

به صورت عموم رنگهایی که در حفاظ لیلیوم استفاده می شود رنگ روغنی و با کیفیت بالا می باشد . به دلیل اینکه این حفاظ ها در معرض نور خوردشید و باد و باران می باشد حتما می بایست به خوبی رنگ آمیزی و پر شوند . تمامی حفاظهای اهنی ما طبق نظر مشتری و به دلخواه مشتری می باشد و تاثیری در قیمت حفاظ لیلیوم تاثیر ندارد .
رنگ کوره ای (الکترو استاتیک) گزینه ای دیگر برای رنگ امیزی در این نوع حفاظ است که در سطح بین المللی شناخته شده و سطح اول رنگ محسوب می شود و با اندکی تفاوت قیمت کیفیت حفاظ لیلیوم را به بالاترین سطح خود از نظر ماندگاری و زیبایی می رساند . مشتریان عزیز می توانند با انتخاب رنگ متناسب با نمای ساختمان و فضای اطراف تصمیم بگیرند و این نوع رنگ بسیار ماندگار و زیباست .

نصب حفاظ لیلیوم
ارتفاع حفاظ لیلیومی چقدر است ؟

در گروه صنعتی کیان حفاظ. موارد تولیدی در ارتفاع های مختلف و با نظر مشتری ساخته می شود ولی معمولا حفاظ لیلیوم در یک سری سایزها فروش بیشتری دارد و و این امر بستگی به مواردی دارد که در اینجا ذکر خواهد شد .
۱. دیوار حیاط : ارتفاع لازم برای نصب روی دیوار حیاط البته با صلاح دید مشتری از ۵۰ سانت تا ۱۵۰ سانتی متر متغیر می باشد.
۲. ارتفاع دیوار حیاط : در مواردی که دیوار حیاط بلند است نیازی به این نوع حفاظ با ارتفاع زیاد نیست و تا حدود ۹۰ سانتی متر برای این نوع دیوارها کافی می باشد .
۳. دیوار باغ ویلا : در باغ ویلا نسبت به ارتفاع دیوار و لوازمی که داخل ویلا وجود دارد ارتفاع حفاظ لیلیوم تایین می شود ولی معمولا از ارتفاع ۷۰ الی ۱۲۰ سانت مناسب ترین ارتفاع برای دور باغ ویلا می باشد .
توضیحات : حفاظ لیلیوم این قابلیت را دارد که روی حفاظی که از قبل نصب شده نصب گردد و این مساله باعث شده این نوع حفاظ کاربردی تر باشد . در خیلی از موارد در اداره ها و بانکها و حتی در منازل با مواردی روبرو می شویم که قبلا حفاظ روی دیوار آن نصب شده ولی بنا بر دلایلی ارتفاع این حفاظها کافی نیست. در این موارد می توان از حفظ لیلیوم روی حفاظ قبلی استفاده کرد و این کار زیبایی و امنیت بیشتری را به محل سکونت و محل کار شما می بخشد . حتی رنگ حفاظ لیلیومی را میتوان با رنگ حفاظ زیرین ست کرد به صورتی که جلوه زیبا تری به کار ببخشد .

حفاظ دیواری لیلیوم
امنیت در حفاظ لیلیوم

در تمامی حفاظ های موجود در بازار حفاظ لیلیوم دارای امنیت بالاتری نsبت به تمامی حفاظ ها می باشد . این نوع حفاظ به دلیل منطبق بودن با سازه ها و ساختمانها و به دلیل زیبایی که دارد مورد توجه فراوان معماران و مهندسین ساختمان است . شاید نام لیلیوم برای این نوع حفاظ کمی بی ربط به نظر برسد ولی به دلیل شباهت زیاد این نوع حفاظ Hهنی به گل لیلیوم و الهام از این نوع گل زیبا این نام برای این نوع حفاظ انتخاب شده است . این نوع حفاظ به دلیل داشتن سر شاخه های چند شاخه و تعدد میلگرد و استحکام بالایی که دارد یکی از مستحکم ترین حفاظهای موجود در بازار می باشد که مشکل اساسی برای سارقان ایجاد می نماید . ناگفته نماند نوع میلگردی که در این نوع حفاظ استفاده می شود بسار مهم است . میلگرد مصرفی در این نوع حفاظ از ۸ الی ۱۲ می باشد که معمولا بین ۸ میل تا ۱۰ میلی متر خواهان بیشتری دارد . این بدان خاطر است که میلگرد ۸ الی ۱۰ میلیمتر استحکام کافی در مقابل ضربه و کشش و برش را دارد و بسیار مقرون به صرفه می باشد . مزیت این نوع حفاظ این است که به دلیل گسترش از مرکز بودن ان می توان تا ارتفاع ۱۲۰ سانت آن را ساخت و به صورت خلاصه این نوع حفاظ در کمال زیبایی امنیت بسیار بالایی را ایجاد می نماید . نوک این نوع حفاظ بسیار تیز است و این مسئله کار را برای افراد سودجو و دزدان یر ممکن میسازد . مجموعه صنعتی کیان حفاظ با کادری مجرب در ساخت و نصب حفاظ لیلیومی سعی بر این دارد تا بالاترین کیفیت را به دست مشتری برساند و اطمینان خاطر را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد . بر این اساس ما با بکار گیری بهترین مواد اولیه در ساخت حفاظ لیلیوم و با بکارگیری کادری مجرب و با تجربه و رنگامیزی حفاظ لیلیوم به دو صورت، رنگ روغنی و رنگ کوره ای (الکترواستاتیک) و ارائه کارها با بهترین کیفیت رضایت مشتری و نیکنامی خود را حفظ نماییم . شما می توانید با یک تماس با اوپراتور ما از نحوه ساخت و قیمت های ما و زمان بازدید از محل را مطلع شده و خریدی مطمعن و اسان را تجربه نمایید .
گروه صنعتی کیان حفاظ اماده طراحی . ساخت و نصب حفاظ لیلیوم و ارسال ان به تمامی نقاط کشور میباشد

 

نصب حفاظ لیلیوم

این نوع حفاظ معمولا در طول ۲ متر ساخته می شود و در هنگام نصب در صورت نیاز به قطعات کوچکتر برش داده می شود . طریقه نصب حفاظ لیلیوم اینگونه است که بر روی کف دیوار حیاط میلگردهایی با طول ۱۵ سانیمتر با استفاده از هیلتی کوبیده می شود و حفاظ لیلوم بر روی این میلگردها قرار گرفته و جوش داده می شود و این نوع نصب بهتری و قوی ترین نوع نصب در حفاظ روی دیوار و این نوع حفاظ می باشد . در برخی موارد به دلیل مناسب نبودن سطح روی دیوار میبایست از صفحه پلیت استفاده کرد که در این موارد کارشناسان ما شمارا راهنمایی خواهند کرد.

حفاظ دیواری لیلیوم

مدت زمان نصب حفاظ لیلیومی

به صورت میانگین نصب حفاظ لیلیوم زمانبر نیست و نسبت به حجم کار زمان زیادی لازم ندارد .  معمولا برای نصب هر ۱۰ متر این نوع حفاظ یک ساعت زمان نیاز است البته قابل ذکر است در موارد خاص این زمان میتواند کمتر یا بیشتر باشد .
برای دیوارهایی که بر روی آنها لوله گاز نصب شده می توان از آهنکشی استفاده کرد و با فاصله از روی لوله گاز چیزی شبیه به شاسی ایجاد کرد و این نوع حفاظ را روی آن نصب کرد.

 

مراحل ساخت حفاظ لیلیوم چیست ؟

همانطور که گفته شد حفاظ لیلیومی از میلگرد ساخته می شود در مرحله اول میلگرد به صورت بندیل از کارخانه به کارگاه آورده می شود. پس از باز کردن به صورت شاخه شاخه در زیر گیوتین قرار می گیرد و به قطعات مختلف از ۵ سانتی متر تا ۱۵۰ سانتیمتر تقسیم شده و برش داده می شود. برش با گیوتین این امکان را به ما می دهد که همزمان هم میلگرد ها برش داده شود و هم سر میلگرد ها به صورت بسیار عجیبی نوک تیز و آسیب زننده گردد . تمام سر شاخه های این نوع حفاظ حتما باید کاملا تیز باشد. این تیز بودن بسیار مهم است زیرا که ضریب ایجاد امنیت حفاظ لیلیوم را چندین برابر بالا می برد . در مرحله بعدی میلگردهای برش خورده می بایست متصل گردند تا شکل کلی از این نوع حفاظ را بدست بیاوریم بدین منظور زیر سازی حفاظ لیلیوم روی شاسی انجام می شود و شاخه های آن یکی یکی طبق شابلون کنار هم قرار می گیرند و در آخر با نظر مهندس کنترل کیفیت این نوع حفاظ ساخته شده برای مرحله آخر یعنی رنگ کاری فرستاده می شود . پس از شستشو . حفاظ لیلیوم داخل اتاق رنگ رفته رنگ مورد نظر بر روی کار پاشیده می شود . پس از یک روز این نوع حفاظ آماده بارگیری و نصب می باشد.

 

چرا حفاظ لیلیوم

امروزه حفاظ ها بخش عمده در ایجاد امنیت در اماکن را ایفا می کنند . این نوع حفاظ در واقع مهم ترین بخش یک ساختمان از لحاظ امنیت حفاظ آن ساختمان می باشد . این نوع حفاظ با داشتن قابلیت های مهم این بخش از دغدغه مشتریان را حل نموده است . همانگونه که گفته شد تمامی ساختار حفاظ لیلیوم از میلگرد ساخته شده و این مهم ترین بخش در استحکام این نوع حفاظ می باشد. مورد دوم نوک تیز بودن تمامی سرشاخه های این نوع حفاظ خاص می باشد که در غیر قابل سرقت بودن این نوع حفاظ نکته شایانی است و کار را برای سارقان بسیار سخت می نماید . سومین مساله زیبایی در عین حال صلابت این نوع حفاظ است که در عین حال که امنیت بالایی ایجاد می کند زیبایی دو چندانی به نمای ساختمان شما .

قیمت حفاظ لیلیوم

قیمت حفاظ لیلیوم

همانطور که ذکر شد تمامی متریال در ساخت حفاظ لیلیوم از میلگر بدون عاج ساخته می شود و قیمت این نوع حفاظ آهنی به مواردی بستگی دارد که در ذیل ذکر خواهد شد.
۱. تراکم : در حفاظهای آهنی و مخصوصا لیلیوم تراکم میلگردها هر چقدر بیشتر باشد در قیمت حفاظ لیلیوم تاثیر مستقیم دارد و هر چقدر این تراکم کمتر باشد قیمت آن نیز پایین تر خواهد بود .
۲. ضخامت میلگرد : در حفاظهای آهنی و این نوع حفاظ از میلگرد با سایز ضخامت ۸ الیخ ۱۴ میلیمتر استفاده میشود و عمده خرید مشتریان میلگرد ۸ و ۱۰ میلی متری می باشد و هر چقدر ضخامت میلگردها کم تر باشد قیمت حفاظ لیلیوم هم پایین تر خواهد بود .
بعد مکانی : مسئله دیگری که در قیمت حفاظ لیلیوم تاثیر گذار است مسئله مسافت از کارگاه تا محل سکونت شما می باشد . معمولا در غرب تهران و برخی موارد شرق تهران به هزینه نصب اضافه نمی شود ولی در مواردی که محل سکونت شما خارج از محدوده باشد به هزینه حمل و نصب تا چند درصد اضافه می شود و در نهایت مبلغ زیادی نخواهد بود ولی اطلاع از این موضوعات حق مشتری می باشد .
رنگ : در حفاظهای لیلیوم رنگ روغنی و با کیفیت پاشیده می شود ولی در برخی از موارد با درخواست مشتری از رنگ کوره ای ( الکترو استاتیک) استفاده می شود که تفاوت قیمت آن با تماس با اولین اوپراتور ما تایین می گردد .
توضیحات : به دلیل نوسان بازار و تغییر لحظه ای قیمت حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ شاخ گوزنی و …. شما می توانید توسط تماس با اوپراتور های ما قیمت بروز و تخفیف دریافت نمایید.

 

فهرست
error: هر گونه کپی کردن متن و عکس پیگرد قانونی دارد
Call Now Button