حفاظ نیزار چیست

امروزه یکی از بهترین و زیباترین و مقاوم ترین نرده روی دیوار حفاظ دیواری نیزار است . زیرا در عین زیبایی بسیار مقاوم و مستحکم است و این مساله امنیت بالایی را برای شما به ارمغان می آورد . حفاظ نیزار برای روی سطح دیوار و بر روی درب های پارکینگ و ورودی نصب می شود .
با به روز شدن صنعت حفاظ، حفاظ نیزار نیز جای خود را بین تمام حفاظهای موجود در بازار باز کرده که شکل و ظاهر زیبایی دارد و در عین حال بسیار امن و مقاوم است. در مدل های قدیمی معمولا شکل و ظاهر تمام حفاظ ها یک شکل بود و این مساله نیاز ساختمان های جدید امروزی را براورده نمی سازد . به همین دلیل گروه صنعتی کیان حفاظ شروع به طراحی و ساخت مدلهای جدیدی از حفاظ روی دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی . حفاظ لیلیوم و حفاظ نیزار کرد . این نوع حفاظ از انواع حفاظهای قدیمی زیبا تر و امن تر است و این مساله باعث شده حفاظ نیزار یکی از پر فروش ترین حفاظ های موجود در بازار باشد . این نوع حفاظ روی دیوار از طرح نیزار طبیعی الهام گرفته شده و شباهت بسیار زیادی به آن دارد . در عین حال که طرحی شیک و امروزی است بسیار ضد سرقت و امن می باشد در ادامه توضیحات کاملی در مورد این نوع حفاظ زیبا داده خواهد شد .

حفاظ نیزار

کاربرد حفاظ نیزار

همانگونه که از اسم انواع حفاظ ها مشخص است هر نو حفاظ مخصوص استفاده در یک محل خاصی از ساختمان است مثل حفاظ پنجره که مختص حفاظت از پنجره هاست یا حفاظ بالکن که مخصوص بالکن است و حفاظ دور حیاط که مخصوص پوشاندن سطح دیوار دور حیاط است و از عبور سارقان و افراد ناشناس جلوگیری می نماید . این نوع حفاظ برای روی دیوار طراحی شده و تمام استانداردهای بروز برای این کار را دارد . از این نوع حفاظ برای دیوار های باغ، ویلا ، ادارات. بانکها، انبارها و … استفاده می گردد و بسیار کاربردی است و امنیت این اماکن را چندین برابر می نماید. در واقع حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم و حفاظ نیزار یک کار را انجام می دهند و تفاوت فقط در ظاهر آنهاست و این مساله به مشتریان این امکان را می دهد که حق انتخاب داشته باشند و نسبت به شرایط مالی، شرایط ظاهری ساختمان و سلیغه شخصی خود یکی از این حفاظ ها را انتخاب کنند . حفاظ نیزار یا حفاظ روی دیوار جزآ ان حفاظهایی است که کاملا غیر قابل نفوذ بوده و در عین حال که زیباست مستحکم است و امنیت بالایی را ایجاد می کند.

 

ویژگی های حفاظ نیزار چیست ؟

حفاظ نیزار یکی از بهترین حفاظهای روی دیوار می باشد که که می تواند امنیت خانه، ادارات، بانکها و انبارها ها را تامین نماید . این نوع حفاظ در عین استحکام و امنیت بالا تاثیر بسیار زیادی در زیبا تر شدن نمای ساختمان شما دارد و همین نقاط قوت باعث شده مورد توجه سازندگان و مهندسان ساختمان قرار گیرد . این نوع حفاظ در ابعاد و رنگهای مختلف و متناسب با محل نصب و ارتفاع دیوار و نمای ساختمان شما ساخته می شود .
این نوع حفاظ روی دیوار یکی از انواع حفاظهای بین المللی است که در ساخت آن تمامی استانداردهای جهانی رعایت شده که امروزه بر روی اکثر دیوارهای منازل مشاهده می کنید . این نوع حفاظ بسیار راحت نصب می شود و در کمترین زمان ممکن و بدون آلودگی صوتی بر روی دیوار خانه ها نصب می گردد . حفاظ نیزار بسیار کاربردی است و می تواند بر روی دیوار باغ ها و ویلاها نصب شود . این نوع حفاظ آهنی بسیار مقاوم و غیر قابل عبور می باشد.

 

رنگ بندی در حفاظ نیزار

امروزه رنگهای مورد استفاده در سازه های فلزی به دو گروه رنگهای روغنی و رنگهای استاتیک یا همان رنگ کوره ای تقسیم می شود . معمولا رنگی که در این نوع حفاظ استفاده می شود رنگ روغنی است که کیفیت خوب و قیمت مناسبی دارد . در برخی از موارد به درخواست مشتریان از رنگ کوره ای استفاده می شود که کیفیت بالایی دارد و در قیمت حفاظ نیزار تاثیر مختصری هم دارد . رنگ کوره ای یا رنگ پودری قیمت بالا تری نسبت به رنگ روغنی دارد . که نتیجه آن بسیار خوب است و دوام و زیبایی بالایی دارد .

خرید حفاظ نیزار

ارتفاع حفاظ نیزار چقدر است ؟

ما در گروه صنعتی هنری کیان حفاظ سعی بر این داشته ایم که تمامی درخواست های مشتریان را جوابگو باشیم به همین دلیل هر نوع حفاظ (حفاظ نیزار، حفاظ بوته ای، حفاظ شاخ گوزنی و..) که در این گروه صنعتی ساخته می شود با ارتفاع و طول های مختلف است تا پاسخگوی مشتریان عزیز باشیم . همه سازه ها با در نظر گرفتن مواردی ساخته می شود که در اینجا ذکر خواهد شد .

ارتفاع دیوار : ارتفاع این نوع حفاظ به ارتفاع دیوار حیاط شما بستگی دارد و ارتفاع لازم در این مورد از ۴۰ سانت تا ۱۲۰ سانت است که در آخر با نظر کارشناسی قابل تغییر است و جای مانور زیادی دارد.
دیوار حیاط : در نصب حفاظ نیزار عوامل بسیار زیادی تاثیر گذار است . مثل عرض و پهنای دیوار . سستی و استحکام کف دیوار . که میتوان با نظر کارشناسی به نتیجه مطلوب رسید و ارتفاع متناسب را انتخاب کرد .
دیوار های باغ ها و ویلا ها : در این نوع اماکن بهتر است ارتفاع بین ۹۰ تا ۱۰۰ سانتی متر را انتخاب کنیم واین مسئله با نظر مشتری قابل تغییر است .
قابل ذکر است حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای و این نوع حفاظ امکان نصب بروی حفاظهای قدیمی و نرده ای را دارا می باشد و در این نوع نصب ارتفاع آنچنانی لازم نیست و در اصل حفاظ دور حیاط شما دوبل می شود و این مساله باعث می شود هم ظاهر زیبا تری به نمای ساختمان شما داده شود و هم امنیت خیلی بالایی ایجاد شود و به معنای واقعی غیر قابل عبور گردد . این روش بسیار کار بردی و ارزان تر است . امروزه بسیاری از منازل، کارخانه ها . ادارات و بانکها دارای حفاظ نرده ای قدیمی می باشند و با شرایط خاص کنونی امنین مورد نظر را ایجاد نمی کند . با قرار دادن این نوع حفاظ بر روی حفاظ قدیمی تر هم سازه قبلی حفظ می شود و هم با کمترین هزینه امنیت اماکن را چند برابر کرده ایم روش دوبل کردن حفاظ یک روش هوشمندانه و بسیار کاربردی و با صرفه می باشد که در آخر با نظر مشتری و کارشناس نوع و ارتفاع ان مشخص می شود.

 

امنیت در حفاظ نیزار

حفاظ نیاز به دلیل داشتن ساختار و مدل خاصی که دارد جزو بهترین و کار امد ترین حفاظ های روی دیوار و حیاط میباشد . حفاظ نیزار با ساختار خاص و مدل منحصر به فردی که دارد در بیشتر خانه ها و مجتمع های مسکونی و تجاری قابل نصب است و مورد توجه مهندسان و معماران و مالکین خانه قرار دارد . این نوع حفاظ بخاطر شباهت زیادی که به نیستان های جنوب و شمال کشور دارد نام نیزار بر روی ان نهاده شده است . و این مساله این نوع حفاظ را خاص تر و مستحکم تر کرده است و نام نیزار بر روی ان گذاشته شده است . حفاظ نیزار به دلیل داشتن میلگردهای بلند و بسیار نوک تیز و تعداد بسیار زیادی میلگرد کوچک تر که هر کدام یک جهت را ساپورت میکند جزو بهترین ها در نوع خودش است و تمامی استانداردهای یک حفاظ مستحکم و زیبا را دارد . همین ساختار خاص و انبوهی از میلگردهای کوتاه و بلند باعث شده رد شدن از ان غیر ممکن باشد و همین مساله مشکلات زیادی را برای سارقان ایجاد کند . همانطور که قبلا نیر اشاره شد نوع میلگرد استفاده شده در حفاظ نیزار بسیاررمهم است و میلگردی که در این نوع حفاظ استفاده میکنیم از سایز ۸ میلی متر تا ۱۰ میلیمتر است که تمامی استانداردهای لازم برای ساخت این نوع حفاظ را برای ساخت و تولید این نوع حفاظ اهنی به ما میدهد . در تمامی سایزاها میلگرد ۸ تا ۱۰ میلی متر طالب بیشتری دارد این بخاطر ان نیست که از لحاظ استحکام و از لحاظ جوشکاری و هم از لحاظ ایمنی و هم از لحاظ قیمت بسیار به صرفه و اقتصادی است . بزرگترین مزیت این نوع حفاظ این است که چون میلگردهای بلند و نیزه ای دارد حتی اگر روی زمین گذاشته شود ننیتوان پای خود را ان طرف این حفاظ گذاشتو حالا شما تصور کنید اگر بر روی دیوار نصب غیر قابل عبود و ضد سرقت می شود . مجموعه صنعتی کیان حفاظ با کادری مجرب و دستگاههای پرس و گیوتین بر به روز و تجربه کاری و سابقه بالا سعی بر این دارد تا محصولی شیک ایمن و بدون نقص و به صرفه را برای شما عزیزان در تمام ایران فراهم کند . بر این اساس با تهیه میلگرد با استانداردهای روز و به کار گیری استادکارانی ماهر و زبده و رنگامیزی حرفه ای در دو نوع رنگ روغنی و رنگ کوره ای یا همان الکترواستاتیک محصولات ما با بهترین کیفیت در جلب رضایت شما هموطنان و خوشنامی خود بکوشیم . شما هموطنان میتوانید با با تماس با اوپراتور های ما از نحوه ساخت و تولید و نصب و زمان بازدید و هزینه های ان مطلع شوید . گروه صنعتی کیان حفاظ اماده طراحی ساخت و رنگ و ارسال حفاظ نیزار و تمامی محصولات خود به تمامی شهرهای ایران عزیزمان است .

 

نصب حفاظ نیزاری چگونه است؟

اکثر حفاظهای روی دیوار معمولا در طول دو متر ساخته میشوند و این مساله در مورد حفاظ بوته ای . حفاظ لیلیوم و حفاظ و این نوع حفاظ نیز صدق میکند . خصوصیت این نوع حفاظ این است که میشود در هنگاهم نصب و در صورت نیاز به ابعاد کوچکتر تبدیل کرد و این نقطه قوت بالایی در حفاظ نیزار میباشد . نصب حفاظ نیزار به این صورت است که بر روی سطح دیوار سوراخهایی با دلرهای صنعتی ایجاد میکنیم و پس از سوراخ کاری میلگردهایی که از قبل اماده کرده ایم داخل سوراخ ها میکوبیم سپس این نوع حفاظ را بر روی میلگردهای فرو رفته در سطح دیوار می گذاریم و جوشکاری را انجام می دهیم . نصب با میلگرد یکی از مصمعن ترین و بهترین روشهاییست که میتوان در نصب حفاظ روی دیوار استفاده کرد . در مواردی به دلیل شرایط بد دیوارها میتوان از اهن کشی استفاده کرد و در مواردی هم از صفحه پلیت نیز میتوان استفاده کرد که حتما با نظر کارشناسی شده روش نصب باید انتخواب شود.

قیمت حفاظ نیزار

مدت زمان نصب حفاظ نیزار

حفاظهای روی دیوار مثل شاخ گوزنی . لیلیوم و حفاظ نیزار زمان زیادی برای نصب احتیاج ندارند و نصبت به متراز کار شما تغییر میکند . در حالت نرمال برای نصب هر ۱۰ متر این نوع حفاظ یک ساعت زمان لازم است که در موارد خاص و بعضی از دیوارها این زمان کم و زیاد میشود بر روی کف بعضی از دیوارهای بعضی چیزها مثل کابل برق و کابل تلفن و یا لوله های گاز قرار دارد که همکاران ما را از انجام کار باز میدارد ولی بهترین راهکار برای این نوع مشکلات این است که توسط اهن کشی سطحی ایجاد کنیم و حفاظ بوته ای را روی ان قرار دهیم و به این کار اهن کشی میگوند .

مراحل و نحوه ساخت حفاظ نیزار

همانطور که در بالا عرض شد این نوع حفاظ تماما از میلگرد بدون عاج ساخته میشود ابتدا پس از باز کردن بسته بندی میلگرد در مجموعه صنعتی کیان حفاظ شاخه های میلگرد دانه دانه در زیر دستگاه گیوتین قرار گرفته و و به سایزهای مختلف تبدیل میگردد که این اندازه ها از ۱۲ سانت شروع شده تا ۴ الی ۵ سانت ختم میشود . برش توسط گیوتین مزیت هایی دارد که قابل ذکر است .گیوتین کار برش را انجام میدهد و هر اندازه ای که نیاز باشد میتوان با گیوتین برید . گیوتین با زاویه دادن به میلگرد طوری نوک میلگردها را تیز میکند که حتی دست زدن به نوک ان میتواند خیلی خطرناک باشد و اسیب زننده است و این دقیقا همان چیزی است که ما در ساخت این نوع حفاظ لازم داریم . ما در این نوع حفاظ سرشاخه های زیادی داریم و میبایست تمام انها به صورت خطرناکی تیز باشند و دقیقا همین تیز بودن سرشاخه ها باعث ایجاد امنیت شده و عملا تردد از روی حفاظ را غیر ممکن میسازد و ضد سرقت بودن این حفاظ را چندین برابر میکند . پس از برش و نوکتیز کردن وارد مرحله دوم یعنی سرهم کردن و جوشکاری میشویم . در این مرحله میلگردهای برش خورده از بزرگ به کوچک طبق شابلون کنار هم قرار گرفته و جوشکاری میشود در مرحله اخر بعد از تایین کیفیت حفاظ نیزار ساخته شده برای رنگ کاری به رنگخانه منطقل شده و رنگ مورد نظر روی ان پاشیده میشود و اگر سفارش مشتری رنگ رنگ کوره ای یا رنگ الکترواستاتیک باشد برای رنگ به کوره منتقل میشود پس از رنگکاری و نظر کارشناسی کنترل کیفیت برای نصب به همراه کادر مجرب نصب و ابزار مورد نیاز به محل مورد نظر اعزام میگردد .

قیمت حفاظ نیزار

امروزه انواع حفاظ ها نقش بسزایی در تامین امنیت خانه ها و مجتمع ها و مراکز تجاری و اداری دارند و یکی از مهمترین بخش های موجود در یک ساختمان حفاظ های ان است . این نوع حفاظ با داشتن مشخصه ها و قابلیت های خاصی که دارد میتواند در ضمن اینکه امنیت بالایی ایجاد کند اطمینان خاطر مشتریان عزیز را هم فراهم مینماید . همانطور که در بالا گفته شد تمامی اهن استفاده شده در حفاظ نیزار از میلگرد بدون عاج ساخته می شود و همین متریال ساده و کار امد نقش بسزایی در استحکام و ایجاد امنیت دارد . دوم اینکه نوک سرشاخه های حفاظ نیزار بسیار تیز و برنده است و که این نوع حفاظ را بسیار خاص و ضد سرقت مینماید . رد شدن از روی این نوع حفاظ بسیار سخت و غیر قابل انجام است . این نوع حفاظ بسیار زیبا و مستحکم و ایمن است و همین مساله کار را برای افراد سودجو و دزدان بسیار سخت کرده کرده است . جهت اطلاع از قیمت حفاظ نیزار با گروه صنعتی کیان حفاظ تماس بگیرید و مشاوران ما قیمت نهایی را بهشما اطلاع می دهد.

 

فهرست
error: هر گونه کپی کردن متن و عکس پیگرد قانونی دارد
Call Now Button