درب آکاردئونی

درب اکاردئونی یا حفاظ در اکاردئونی نوعی از حفاظ های آهنی هستند که به صورت کشویی باز و بسته می شود و برای استفاده از آن فضای آن چنانی لازم نیست. حفاظ آکاردئونی در آپارتمان ها و منزل امروزه بورس ترین محافظ در مقابل ورود ناخواسته افراد به حریم شخصی می باشد. که نصب آن امری واجب و ضروری محسوب می شود. و نبود محافظ درب آپارتمان اکاردئونی ممکن است تبعات زیان باری به همراه آورد.
استفاده از بهترین محافظ اکاردئونی فلزی یا آهنی ایجاد امنیت بالایی دارد و باعث می شود در اکثر موارد سارقان منصرف شده یا نتوانند موفق شوند .

درب آکاردوئی
حفاظ کشویی یا همان درب ضد سرقت اکاردئونی هیچ دخالتی در عملکرد درب ورودی نداشته و روی چهارچوب درب ورودی نصب می شود و در اصل باعث استحکام بیشتر درب ورودی نیز می شود، بدین صورت هم درب ورودی و هم حفاظ در اکاردئونی دولایه محافظتی برای جلوگیری از ورود سارقان ایجاد کرده و امنیت منزل شما را تضمین می نماید .

امروزه با نصب درب هایی به نام ضد سرقت نه تنها امنیت منازل بالا نرفته بلکه آمار سرقت نیز بسیار بالا رفته است. این بخاطر آن است که در ساخت دربهای ضد سرقت اهن بسیار کمی استفاده شده و این مساله کار را برای سارقان راحت کرده ولی با راهکار جدید و نصب حفاظ آهنی  هم استحکام درب ضد سرقت بالا می رود و هم درب ورودی شما با حفاظ اکاردئونی زیبا تر خواهد شد .
بر اساس بسیاری از دیده ها و شنیده ها و تجربیات به این نتیجه رسیده ایم درب کشویی آکاردئونی ایمن ترین و محکم ترین نوع حفاظ برای امنیت منازل می باشد .
حفاظ در و پنجره اکاردئونی با کمترین هزینه و بالاترین استحکام و در عین حال زیبا ترین کل ممکن تمامی انتظار شما را تامین می کند.

درب آکاردوئی

ویژگی های درب اکاردئونی

این نوع حفاظ از متریال تسمه، پرچ ، واشر، پروفیل، و ریل ساخته می شود که می بایست هر کدام از این ها از بهترین جنس تهیه شود . پروفیل استفاده شده در حفاظ در اکاردئونی حتما باید استاندارد در ابعاد ۳۰×۵۰ و ضخامت ۲ میلیمتر باشد که در هنگام جوشکاری حفاظ اکاردئونی بهترین اتصال را به چهار چوب منزل شما ایجاد کند. همچنین ریل بالا ۵۰×۵۰ و ضخامت ۲ میلیمتر باید باشد که درب اکاردئونی آهنی به مروز زمان از ریگلاژ خارج نشود .

حفاظ اکاردوئی

پرچهایی که در حفاظهای آهنی یا همان محافظ اکاردئونی استفاده می شود حتما باید فولادی و با الیاژ بالا باشد تا بر اثر خوردگی . فشار و یا ضربه باز نشود و نشکند . تسمه استفاده شده در درب اکاردئونی آهنی که در گروه صنعتی کیان حفاظ استفاده می شود به صورت سفارشی از کارخانه تهیه می شود . تسمه ای که در حفاظ آهنی کشویی  استفاده می شود با الیاژ میلگرد یکی است و استحکام بالایی در حفاظ آهنی ایجاد می کند. این درب های کشویی فضای کمی را اشغال می کنند و در عین حال امنیت و زیبایی بالا تری نسبت به حفاظ های فلزی دیگر دارند.

گروه صنعتی کیان حفاظ تمام حفاظهای فلزی خود را در کارگاه های خود می سازد و ۹۹ درصد کار انجام می شود و فقط برای نصب حفاظ ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان لازم است. زمان کم و عدم خسارت به اطراف درب یکی از مزیت های این نوع حفاظ کشویی برای در و پنجره می باشد. یکی دیگر از ویژگی های محافظ آکاردئونی این است که چون در ریل حرکت می کند هیچ گونه صدا و آلودگی صوتی ایجاد نمی کند .

مزایا و معایب حفاظ اکاردئونی

به لطف وجود انواع مختلفی از درب کشویی اکاردئونی فلزی که در گروه صنعتی کیان حفاظ در تهران تولید می شود شما می توانید با هر سطحی از هزینه درب اکاردئونی تهیه کنید و حفاظ کشویی  خود را منطبق با رنگ درب ورودی و نمای سنگ کار شده در راه پله ها منطبق نمایید .

با توجه به قیمت مناسب این نوع حفاظ  در و پنجره اکاردئونی شما می توانید این نوع حفاظ اهنی را به عنوان حفاظ پنجره و حفاظ بالکن نیز استفاده کنید . مزیت این امر این است که حفاظ در اکاردئونی  در صورت نیاز جمع می شود و شما می توانید از منظره بیرون نیز استفاده کنید و در هنگام نیاز حفاظ اهنی یا درب اکاردئونی را ببنید و قفل کنید .

حفاظ و در آکاردوئی تهران

یکی از مزایای دیگر این نوع حفاظ کشویی این است که بدون درگیر کردن درب قابلیت نصب دارد . این بدان معناست که محافظ اکاردئونی  بدون اینکه به درب چوبی آسیب بزند و یا در کارکرد درب ورودی خلل ایجاد کند به راحتی نصب می شود و حتی استحکام درب ورودی را نیز بالا می برد. این حفاظ های آهنی به راحتی قابل تعویض و تعمیر است حتی شما می توانید بعد از سالها استفاده ان را جابجا کنید و برای جای دیگر نیز نصب کنید. این در حالیست که  درب اکاردئونی به راحتی نیاز به تعمیر نخواهد داشت و بسیار مقاوم است مگر در هنگام نفوذ سارقان و تلاش بیهوده برای باز کردن به حفاظ در و پنجره اکاردئونی آسیب وارد شده باشد. در این حالت نیز نه تنها درب اکاردئونی  باز نمی شود بلکه فقط احتیاج به تعمیر جزئی دارد .

در حفاظ های آهنی یا درب ضد سرقت اکاردئونی نوعی قفل تعبیه شده که در اصطلاح به آن قفل مخفی گفته می شود . قفل مخفی همان قفل کتابی از نوع ضد اسید و ضد برش می باشد که داخل درب تعبیه می گردد و هیچ گونه راهی برای باز کردن آن از روی حفاظ آهنی وجود ندارد و وجود این قفل مخفی روی  حفاظ،  امنیت حفاظ اکاردئونی را چند برابر می کند و توصیه می شود حتما قفل مخفی روی  درب آپارتمان اکاردئونی یا درب اهنی تعبیه گردد .
این ها مزایای یک  حفاظ در اکاردئونی بود و حالا نقاط ضعف این محافظ اکاردئونی را مورد بررسی قرار می دهیم .

در این حفاظ  اگر از متریال استاندارد استفاده نشود به راحتی شکسته و باز خواهد شد. برای مثال اگر از پروفیل سبک و ضخامت پایین استفاده گردد یا از تسمه ضعیف و پرچ معمولی استفاده شود بسیار آسیب پذیر خواهد شد و مهمترین مساله عدم استفاده از قفل مخفی در حفاظ کشویی یا درب اکاردئونی می باشد. چون قفلی که از بیرون روی حفاظ‌ کرکره ای آکاردئونی  زده می شود در دسترس سارقان است و می توانند به راحتی آنها را بشکنند .
اگر قصد خرید اینترنتی این نوع حفاظ کشویی یا درب کرکره ای اکاردئونی را دارید لازم است اندازه حدودی از چهار چوب درب ورودی یا پنجره یا بالکن که نیاز به حفاظ آهنی دارد بدست بیاورید . در مراحل بعدی توضیح در این مسئله را خواهیم داشت.

موارد استفاده حفاظ آکاردئونی یا درب اکاردئونی

یکی از انواع حفاظها، حفاظ در آکاردئونی می باشد که معمولا جلوی درب ورودی منازل روی چهار چوب نصب می شود و به عنوان لایه اول محافظتی و اصلی ترین عامل در ورود سارقان محسوب می شود .
حفاظ آهنی، حفاظ در و پنجره اکاردئونی یا درب اکاردئونی برای امنیت اماکن دیگری چون ورودی مرکز تجاری، پارکینگ ها، انبار ، فروشگاه های بزرگ و کوچک، مطب های پزشکی برای در امان ماندن دستگاه های گران قیمت پزشکی و دارو ها استفاده می شود .
این نوع حفاظ کشویی  به دلیل طراحی و مدل خاصی که دارد امکان نصب و استفاده در تمامی نقاط یک ساختمان را دارا می باشد . و در طراحی و ساخت و نصب مشکلی نخواهد بود .
اما برای اماکنی مثل طلا فروشی ها و طلاسازی ها و مواردی از این دست می شود از متریال بالا تر استفاده کرد. حفاظ در اکاردئونی محصولیست که به دلیل فضای کمی که اشغال می کند و کاربردی بودن آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است . در عین حال در صورت هر گونه مشکل فنی یا خرابی بر اثر ضربه و فشار بر روی حفاظ آکاردئونی یا درب اکاردئونی به راحتی قابل تعمیر است و برطرف کردن ان بسیار راحت است .
استفاده از محافظ آکاردئونی برای اماکنی که داخل انها اموال گرانبها وجود دار بسیار توصیه می شود.

مدت زمان تحویل نرده کشویی یا درب اکاردئونی

از لحظه تماس و نصب حفاظ اکاردئونی زمانی کمتر از ۳ روز این پروسه طول خواهد کشید و حتی کمتر البته این زمان بستگی به حجم کار و یا تراکم کار یا دوری یا نزدیکی محل زندگی شما دارد .
برای خرید حفاظ آکاردئونی یا درب اکاردئونی و حفاظ کشویی و آهنی فقط با یک تماس کارشناس ما در اولین فرصت به درب منزل شما اعزام میگردد .
هر چند ساخت درب اکاردئونی یا حفاظ در اکاردئونی و حفاظ اهنی پروسه زیادی را طی میکند ولی زمان بر نخواد بود .

ساخت درب اکاردئونی یا حفاظ اکاردئونی

همانطور که گفته شد درب اکاردئونی یا حفاظ در آهنی محصولی است که فضای کمی اشغال می کند و این بخاطر این است که در ریل حرکت می کند و حالت لولایی و بازشو ندارد . مهمترین قسمت نوع تسمه و کیفیت آن است که نسبت به فضای درب ورودی شما توسط دستگاه برش داده و ساخته می شود . این تسمه ها به وسیله پرچ های فولادی به هم بافته می شود تا زنجیری از تسمه در کنار هم به صورتی مرتب و زیبا قرار بگیرد. این تسمه ها بعد از بافته شدن در داخل چهارچوبی که از قبل آماده شده قرار گرفته و به چهارچوب متصل می شود که به راحتی داخل ریل حرکت کند صد درد صد متریال استفاده شده در حفاظ در اکاردئونی  از آهن تشکیل شده است و همین مساله باعث استحکام بالا و در عین حال وزن بالای این حفاظ در اکاردئونی یا درب اکاردئونی میگردد.
این مسئله باعث می شود ساخت این نوع حفاظ کشویی یا آهنی راحت نباشد و در ساخت و حمل و نصب کار را سخت تر کند اما مجموعه صنعتی کیان حفاظ با بکارگیری کادری مجرب این مهم را تسهیل نموده و محصول را در کمترین زمان ممکن ساخته و نصب می نماید .
قابل ذکر است ساخت حفاظ آکاردئونی ، حفاظ آهنی، می بایست با دستگاه های به روز و پیشرفته صورت گیرد . در این صورت کیفیت بالایی خواهد داشت . متاسفانه هنوز همکاران و آهنگران از روش های جدید استفاده نمی کنند و این مسئله در عدم کیفیت کار تاثیر بسزایی دارد.

حفاظ آکاردوئی

درب ضد سرقت اکاردئونی یا حفاظ اکاردئونی در تهران

بهترین و به صرفه ترین راه خرید حفاظ در اکاردئونی یا درب اکاردئونی به صورت اینترنتی و بدون واسه از تولید کننده می باشد . به علت کم بودن تولید کننده و فزونی روزافزون واسطه ها این امر بسیار سخت گردیده است. گروه صنعتی کیان حفاظ با کنار زدن واسطه ها و تولید حفاظ اکاردئونی یا درب اکاردئونی در تهران و اصل مشتری مداری سعی دارد این موانع را برطرف کند .
گروه صنعتی کیان حفاظ در شهر تهران آماده خدمت به همشهریان گرامی می باشد.

 

قیمت درب آکاردئونی آهنی

در مجموعه صنعتی کیان حفاظ سعی کرده ایم بهترین خدمات و محصول را برای مشتریان محیا کنیم . پس از مقایسه قیمت و مشاهده لیست قیمت محصولات ما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا زمان بازدید از محل را با شما هماهنگ نمایند.
با اعزام کارشناس و بازدید از محل پس از اندازه گیری و توضیح در مورد بهترین کاری که می شود برای محل سکونت شما انجام داد و نظر شخصی شما حفاظ انتخاب می شود و پس از سفارش در کمترین زمان پس از ساخت و رنگ به درب مزل شما با نصاب مجرب ارسال می گردد. زمان نصب درب اکاردئونی یا حفاظ اکاردئونی ۱۰ الی ۲۰ دقیقه است و هیچ گونه آلودگی صوتی و تخریب در حین نصب وجود نخواهد داشت .
شما می توانید با یک تماس با کارشناسان ما تمامی سوالات و ابهامات در مورد خرید، ساخت و نصب این محصولات برطرف نمایید و اطلاعات جامعی از حفاظ اکاردئونی  بدست بیاورید .
با اعزام کارشناس به درب منزل یا محل کار ما باز هم پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود . شما حتی می توانید در حین فرایند کار از نحوه ساخت و چگونگی ساخت حفاظ در و پنجره اکاردئونی مطلع شوید .

انواع مدل درب آکاردئونی: درب آهنی، حفاظ آهنی، حفاظ اکاردئونی،  محصولاتی هستند که پیدا کردن محل تولید آن به راحتی مقدور نیست چون محل شناخته شده ای برای ارائه این خدمات وجود ندارد و زمان زیادی باید صرف شود تا به حفاظ اکاردئونی مورد نظر خود را پیدا کنید ولی این امر به صورت اینترنتی بسیار آسانتر و کم هزینه تر خواهد بود . محافظ آکاردئونی بالکن، درب کشویی اکاردئونی داخل منزل و خارج منزل، درب ورودی آپارتمان، محافظ کشویی در، حفاظ دیواری، درب کشویی  از خدمات گروه کیان حفاظ در تهران می باشد.
ما با ایجاد سایت برای خرید اینترنتی این نوع حفاظ کشویی یا درب اکاردئونی این مساله را تسریع نمودیم .
با مجموعه صنعتی کیان حفاظ خرید آسان با صرف کمترین هزینه و زمان را تجربه نمایید.

فهرست
error: هر گونه کپی کردن متن و عکس پیگرد قانونی دارد
Call Now Button