درب آکاردئونی سه گل

در گذشته در ساختار درب های آکاردئونی از دو گل (دو عدد لوزی ) استفاده می شد که یکی در بالا و یکی در پایین و همین مساله باعث می شد بین گل بالا و پایین فاصله زیادی وجود داشته باشد و دزدان از همین فضا برای باز کردن حفاظ استفاده می کردند و در ۹۰ درصد موارد موفق می شدند . بعد از طراحی نسل جدید حفاظ و درب اکاردئونی یک گل دیگر به لوزی های حفاظ اضافه شد و درب آکاردئونی سه گل نام گرفت پس از مدتی طراحان متوجه شدند یه که تسمه های مودی  دوتا دوتا رو بروی هم قرار دارند تنها نقطه ضعف باقی مانده در حفاظ اکاردئونی سه گل می باشد چون این تسمه ها به موازات هم قرار داشتند و فضای بین انها خالی بود با طراحی قالب هایی تسمه های موازی و عمودی را در نقاط خاصی خم کرده و به هم متصل‌ نمودند و همین فکر هوشمندانه تنها نقطه ضعف باقی مانده در حفاظ و درب اکاردئونی سه گل یا درب آکاردئونی سه گل را برطرف کند . حفاظی که اکنون در گروه صنعتی کیان حفاظ تولید می شود سه گل و دارای چهار خم می باشد که امنیت این نوع حفاظ را به ۱۰۰ در ۱۰۰ رسانده است . ناگفته نماند استفاده از قفل مخفی (قفل توکار) امنیت در حفاظ و درب آکاردئونی سه گل را چندین برابر افزایش می دهد . در گروه صنعتی کیان حفاظ، حفاظ ها از سه گل شروع می شود و با توجه به نیاز مشتریان تا درب آکاردئونی پنج گل نیز میتوان ساخت که در موارد بعدی با ذکر مشخصات و در عکسها و فیلمها برای شما ذکر خواهد شد .

درب آکاردئونی سه گل

درب ضد سرقت اکاردئونی یا درب آکاردئونی سه گل

این نوع حفاظ بهترین و ایمن ترین حفاظ برای درب ورودی خانه های شماست . به دلیل تقاضای زیاد و کمبود تولید کننده واقعی در این نوع حفاظ خاص گروه صنعتی کیان حفاظ از سال ۱۳۸۰ شروع به تولید حفاظ درب آکاردئونی سه لوزی کرد و با گذشت سالها این نوع حفاظ کشویی را به روز کرده و امین تر کرد ما سعی کردیم با افزایش کیفیت و ایجاد شرایطی آسان برای خرید حفاظ درب آکاردئونی سه گل یا سه گل دست واسطه ها را کوتاه کرده و محصولات خود را با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب در اختیار مشتریان گرامی قرار دهیم.

 

چگونگی ساخت درب آکاردئونی سه گل

در گروه صنعتی کیان حفاظ بعد ورود بار تسمه و پروفیل به داخل انبار تعداد مورد نیاز از آنها به داخل کارگاه آورده می شود . ابتدا باید چهار چوبی برای حفاظ آکاردئونی سه گل ساخته شود . در مرحله اول پروفیل ها نسبت به اندازه مورد نظر برش داده شده و پلیسه گیری می شود . بعد از این کار ریل هایی که قلا خم کاری شده را به اندازه عرضی که نیاز داریم برش می دهیم بعد نوبت ریل پایین است که دقیقا اندازه ریل بالا و پایین باید به یک اندازه باشند . در این مرحله باید پروفیل ها و ریل ها را به هم جوشکاری کنیم تا یک چهار چوب برای حفاظ درب آکاردئونی سه گل بسازیم . چهار چوب عضو جدا نشدنی در حفاظ درب آکاردئونی سه لوزی است . بعد از جوشکاری جاهای جوش داده شده را توسط سنگ فرز پرداخت و صاف می نماییم . حالا چهارچوب ما آماده است و ما وارد مرحله بعدی یعنی ساخت قسمت داخلی درب که مجموعه ای از تسمه های به هم یوسته است . ابتدا تسمه های بلند یا همان عمودی ها را برش می دهیم ‌ . سپس اندازه لوزی ها که در تمامی درب آکاردئونی سه گل یک اندازه است برش می دهیم این تسمه ها در ۵۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر برش داده می شود . در این مرحله سوراخ کاری تسمه ها را شروع می کنیم که حساس ترین بخش از ساخت حفاظ درب اکاردئونی سه گل می باشد . این مرحله بدین خاطر حساس است که اگر یکی از سوراخ ها یک میلی متر با بقیه سوراخ ها فرق داشته باشد به هیچ عنوان در حفاظ آکاردئونی باز و بسته نمی شود و گیر خواهد کرد .

سه گل
پس از سوراخ کاری خزینه کاری شروع می شود. خزینه کاری به این ترتیب است که بر لبه سوراخ های ایجاد شده یک حالت کونیک و دور برداری انجام می شود و بخاطر این است که پرچ داخل این کونیک ها بنشیند و از مدار خارج نشود . پس از اتمام کار خزینه کاری به مرحله لوزی سازی ( کوبیدن گل ها ) می رسیم در این مرحله تسمه های ۵۰ سانتی و ۳۰ سانتی در دو لایه و با پرچ روی هم قرار گرفته و سر پرچ ها توسط دستگاه داغ شده و کوبیده می شود . این کار استحکام لوزی ها را چندین برابر بیشتر خواهد کرد . لوزی ها طرح اصلی و اولیه حرکت آکاردئونی را ایجاد می کنند . ما برای هر نوع حفاظ درب اکاردئونی سه عدد لوزی نیاز داریم. پس از آماده کردن لوزی ها باید آنها را توسط پرچ ها به تسمه های عمودی متصل کنیم . این کار روی شاستی مخصوصی انجام می شود بدلیل اینکه بعد از متصل کردن لوزی ها به تسمه های بلند باید اول گرم شده و سپس پرس شوند . بعد از متصل کردن لوزی ها به تسمه های عمودی که از دو لایه تشکیل می شود باید دور تا دور لنگه در را جوش کاری کنیم و در آخر همه نقاط جوش را توسط فرز ساب می دهیم و اکنون لنگه در ما آماده است . در این مرحله باید چهار چوب و لنگه در را به هم وصل کرده و کار را به اتمام برسانیم . لنگه درب داخل چهار چوب قرار می گیرد و تدسط لولا به هم وصل می شوند . در قسمت بالایی لنگه در یک عدد بلبرینگ با کیفیت نصب می شود که در داخل ریل درب آکاردئونی را به نرمی باز و بسته می کند . حالا جاقفلی بالا و پایین را جوش میدهیم و سپس دستگیره فانتزی را که قبلا آماده کرده ایم به حفاظ متصل می کنیم . در بعضی از حفاظ درب آکاردئونی سه گل یا سه لوزی به درخواست مشتری قفل توکار یا قفل مخفی تعبیه می شود که این کار تخصص خاصی می طلبد و چگونگی تعبیه آن جزو اسرار کاری می باشد . پس از تعبیه قفل توکار حفاظ برای رنگ کاری به قسمت کوره برده می شود و رنگ پودری یا رنگ کوره ای یا الکترو استاتیک روی آن پاشیده شده و در درجه ۳۰۰ پخته می شود . ای نها مراحل کلی از تولید یک عدد حفاظ آکاردئونی سه لوزی است و ما سعی کردیم در حد نیاز اطلاعاتی در مورد چگونگی ساخت نام اجناس استفاده شد در حفاظ آکاردئونی سه لوزی و فرایند تولید این محصول را با شما مشتریان گرامی در میان گذاشته و دید شما نسبت به این حفاظ را باز کنیم . شما مشتریان گرامی می توانید با کارشناسان ما در گروه صنعتی کیان حفاظ تماس گرفته و سوالات و چگونگی این فرایند آگاه شده و از قیمتها و زمان نصب مطلع شوید .

 

سه گل

انواع مدل های درب آکاردئونی سه گل

انواع درب های کشویی . درب آهنی ریلی حفاظ اکاردئونی سه لوزی حفاظهایی هستند که پیدا کردن تولید کننده واقعی آنها به راحتی مقدور نیست چون معمولا این نوع کارگاه تولید حفاظ خارج از شهر قرار دارد و پیدا کردن آنها سخت است و شما با صرف هزینه و زمان زیاد و نتیجه ای که معلوم نیست رضایت بخش باشد یا نه روبرو هستید . و ما این مساله را آسان و تسریع نموده ایم . حفاظ درب اکاردئونی در چند مدل سه گل، حفاظ آکاردئونی تسمه دوبل از جلو و درب آکاردئونی دوبل یا پرچ مخفی از دو طرف و حفاظ درب آکاردئونی پنج گل ( دوجداره ) ساخته می شود . استفاده و انتخاب هر کدام از انواع حفاظهای آکاردئونی بستگی به نظر مشتری و سطح ایمنی ساختمان دارد . ما با در نظر گرفتن بسیاری از موارد مانند توان مالی مشتری . سطح امنیت ساختمان مورد نظر . تراکم واحدها . و بسیاری از موارد دیگر حفاظ مورد نظر را پیشنهاد می دهیم ولی در آخر نظر و پیشنهاد مشتری حرف آخر را میزند و ما می توانیم به صورت رایگان مشاوره و تعیین سایز کنیم . ما می توانیم حفاظ درب آکاردئونی سه لوزی را برای پنجره ها و باکن ها و تراس ها و حتی به عنوان گارد بانکی و پارتیشن طراحی و اجرا کنیم . شما عزیزان می توانید با وصل شدن به اوپراتور و کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت نمایید . باز دید از محل و مشخص کردن اندازه نیز در گروه صنعتی کیان حفاظ رایگان می باشد تنها انتظار ما از شما عزیزان این است که در صورتی که مطمئن هستند که قصد خرید دارند از ما درخواست کارشناس بفرمایند . با توجه به اینکه ما بابت تایین اندازه مبلغی دریافت نمی کنیم ولی به کارشناسان خود هزینه ایاب و ذهاب و کارشناسی پرداخت میکنیم از این رو خواهشمندیم در صورت قطعیت در خرید درخواست کارشناسی و تایین سایز فرمایید.

 

چرا حفاظ درب آکاردئونی سه گل

امروزه در زندگی شهری و شهر نشینی حفاظ ها جزو مهمترین بخش های یک ساختمان برای برای ایجاد امنیت و ارامش خاطر می باشند . درب آکاردئونی سه گل بخاطر داشتن فاکتور های مهم می تواند انتظار شما از یک حفاظ مستحکم و مقاوم را براورده کند . استفاده از ریل ضخیم . پرویل های ضخیم و تسمه های ضخیم و از همه مهمتر جاسازی قفل مخفی یا قفل توکار این نوع حفاظ اهنی ریلی را کاملا ضد سرقت کرده و قابل اعتماد ساخته . حفاظ درب اکاردئونی سه گل یا سه لوزی نه تنها می تواند امنیت بسیار بالایی را ایجاد کند بعد از نصب نمای زیبایی به درب ورودی شما میدهد . قابل ذکر است اگر درب ورودی شما با حفاظ آکاردئونی سه لوزی دارای هارمونی رنگ باشند نتیجه بسیار بهتری خواهیم گرفت . پس در نتیجه هم زیبایی بیشتر و هم امنیت بیشتر را تجربه خواهید نمود .

سه گل

موارد استفاده از درب آکاردئونی سه گل

یکی از انواع حفاظهایی که می توان برای اکثر جاها در ساختمان استفاده کرد  درب آکاردئونی سه لوزی است . حفاظ و درب اکاردئونی سه گل طوری طراحی شده که بر روی تمامی دربهای ورودی ساختمان ها. پنجره ها و تراس ها و حتی زیر پله ها که محل نصب پمپ آب و منبع های آب است نصب شود . حفاظ اکاردئونی می تواند برای ورودی پاساژها ورودی انبارها . فروشکاههای بزرگ و طلا فروشی ها استفاده شود . و برای نصب آن در هر محلی مشکلی وجود نخواهد داشت . در برخی از موارد مثل انبارها مطب های دندان پزشکی و هر محل دیگری که دارای اجناس و کالاهای گران قیمت هستند این امکان وحود دارد که از جنس و متریال خاص در ساخت حفاظ  و درب اکاردئونی سه لوزی استفاده کرد . این نوع کار سفارشی با نظر کارشناسی قابل انجام بوده و از تمامی روش های موجود در بازار به صرفه تر و ایمن تر است . تمام حفاظهای آکاردئونی سه لوزی و درب آکاردئونی سه گل در گروه صنعتی کیان حفاظ به دلیل استفاده از آهن و جنس درجه یک به این اسانی تخریب نشده و به مشکل نخواهد خورد . در صورت هر گونه مشکل و یا ایرادی شما می توانید با یک تماس با ما این مشکل را رفع کنید .

 

مدت زمان تحویل درب آکاردئونی سه گل

از لحظه ای که شما با کارشناسان ما تماس می گیرید تا زمان تحویل یه نصب زمانی حدود ۳ روز کاری طول خواهد کشید که این زمان زمانبر بودن کار شما . تعداد و محل نصب از لحاظ مسافتی بستگی دارد . ساخت حفاظ و درب اکاردئونی بسیار زمان بر و سخت است ولی ما در گروه صنعتی کیان حفاظ با استفاده از دستگاههای اتوماتیک و پرس های پر سرعت و به کار گیری کادری مجرب و با تجربه این مساله را حل نموده ایم . شما عزیزان با دیدن عکس های حفاظ و درب اکاردئونی سه لوزی می توانید حفاظ مورد نظر خود را انتخاب کنید و در کمترین زمان حفاظ و درب آکاردئونی سه لوزی برای شما ارسال خواهد شد و نصب میگردد .

سه گل

قیمت درب اکاردئونی سه گل یا سه لوزی

قیمت درب آکاردئونی سه گل بستگی به جنس استفاده شده در ان دارد . از انجایی که در ساخت قیمت درب آکاردئونی سه گل از انواع پروفیل . تسمه و پرچ و واشر و ریل استفاده می شود قیمت درب آکاردئونی سه گل به کیفیت اینها بستگی دارد که در اینجا به صورت اجمالی به ان می پردازیم .
پروفیل : پروفیل استفاده شده برای چهار چوب که در دو طرف حفاظ قرار دارد حتما باید ۲ میلی متر ضخامت داشته باشد و سنگسن و استاندارد باشد اگر از این ضخامت کمتر باشد قیمت حفاظ اکاردئونی سه گل کمتر خواهد شد .
تسمه ها : اصلی ترین اهن استفاده شده در  درب آکاردئونی سه گل تسمه است که توسط پرچ هایی به هم متصل می شوند و حالت متحرک و بازشو به حفاظ ما می دهد . هر چقدر تسمه استفاده شده در حفاظ سنگین تر باشد قیمت ان بیشتر است و بالعکس .
ریل ها : ریل بالا از ورق خمکاری شده شاخته میشود که حتما باید ۲ میلی متر ضخامت داشته باشد و در استحکام قیمت درب آکاردئونی سه گل بسیار تاثیر گذار است.
قفل مخفی یا قفل توکار : این اپشن یکی از بهترین ایده های سالهای اخیر است . قفل داخل پروفیل چهارچوب تعبیه شده و یک پروفیل دیگر به عنوان کاور روی قفل کتابی قرار میگیرد و هیچ راه نفوذی برای باز کردن قفل باقی نمی گذارد و این مساله کار را برای سارقان بسیار سخت و غیر ممکن می سازد . رنگ : معمولا تمامی حفاظهای تولید شده در گروه صنعتی کیان حفاظ دارای رنگ کوره ای هستند در برخی موارد با درخواست مشتری رنگ روغنی برای حفاظ استفاده میشود که رنگ روغنی قیمت پایین تری نصبت به رنگ کوره ای یا الکترو استاتیک دارد . گروه صنعتی کیان حفاظ اماده طراحی ساخت و نصب هر نوع حفاظ با هر شکل و متریال و رنگ می باشد.

 

سایر خدمات : درب آکاردئونی پرچ مخفی

فهرست
error: هر گونه کپی کردن متن و عکس پیگرد قانونی دارد
Call Now Button