حفاظ درب آکاردئونی پنج گل یا دو جداره چیست ؟

در اینجا سعی داریم حفاظ درب آکاردئونی پنج گل یا دو جداره را به صورت اجمالی معرفی نماییم . این نوع حفاظ پنج گل دو جداره را با اطمینان می توان مقاوم ترین و ضد سرقت ترین و زیبا ترین حفاظ از خانواده حفاظهای اکاردئونی و تمامی حفاظهای موجود در بازار برای دربهای ورودی نامید . البته ناگفته نماند که از این حفاظ به عنوان حفاظ پنجره و حفاظ بالکن نیز می توان استفاده کرد . همانطور که از نام این محصول مشخص است دارای پنج لوزی می باشد که سه تا جلو و دوتا در عقب قرار دارد که این مساله باعث شده هیچ گونه راه نفوذی باقی نماند و ما یک حفاظ مستحکم و مقاوم و ضد سرقت واقعی را تجربه کنیم . حفاظ آکاردئونی پنج گل یا دو جداره از سه لایه تسمه عمودی تشکیل شده که لوزی ها و گل ها بین این تسمه های عمودی حرکت می کنند . وزن حفاظ درب اکاردئونی پنج گل یا دو جداره از ۱۰۰ کیلو شروع می شود هر چند همکاران ما با کم لطفی وزن این نوع حفاظ خاص را خیلی بالاتر اعلام می کنند ولی در واقع وزن این حفاظ از ۱۰۰ کیلو شروع می شود و نهایتا تا ۱۵۰ الی ۱۸۰ کیلو البته در موارد خاص وزن پیدا می کند . وزن بالایی که حفاظ اکاردئونی دوجداره دارد نقطه قوت آن است . هر چقدر وزن حفاظ بیشتر باشد مقاومت بیشتری در مقابل ضربه، برش و کشش خواهد داشت. حفاظ اکاردئونی پنج گل با وجود وزن زیاد به هیچ عنوان در هنگام استفاده آلودگی صوتی ایجاد نمی کند . بسیار نرم و بی صداست و به راحتی می توان آن را باز و بسته کرد حتی بچه و افراد سالخورده هم به راحتی می توانند این حفاظ را باز و بسته کنند .

ما در گروه صنعتی کیان حفاظ بر این تلاش هستیم تا با تولید انواع حفاظ ها این امکان را ایجاد کنیم تا مشتریان عزیز با هر توان مالی و هر سلیقه بتوانند بهترین خرید را انجام دهند . این حفاظ های درب آکاردئونی در طرح ها، مدلها و قیمت های مختلف عرضه می گردد و این امکان را به مشتری می دهد که حق انتخاب داشته باشد . و شما عزیزان نسبت به توان مالی و انتظاراتی که از یک حفاظ دارید را می توانید از بین این تولیدات انتخاب کنید . لازم به ذکر است درب آکاردئونی دوجداره یا پنج گل سنگین ترین و مقاوم ترین حفاظ آکاردئونی تولید شده و طراحی شده در ایران و به جرات در جهان است . این حفاظ بسیار زیبا و مستحکم از چندین لایه عمودی که معمولا سه لایه و برخی موارد ۵ لایه است تشکیل می شود که از بالا تا پایین توسط لوزی های به هم بافته شده تشکیل شده است . حفاظ آکاردئونی پنج گل یا دو جداره بی نقص ترین و مستحکم ترین نوع حفاظ است که می تواند تمامی انتظارات شما از یک حفاظ را برآورده نماید . این نوع حفاظ آکاردئونی طوری طراحی شده که گویی دو تا درب آکاردئونی را به هم چسبانده باشیم ولی در ایجاد امنیت چندین برابر یک حفاظ آکاردئونی ساده کارایی دارد . گروه صنعتی کیان حفاظ اولین طراح حفاظ درب آکاردئونی پنج گل یا دو جداره و همچنین اولین طراح حفاظ آکاردئونی دوبل پرچ مخفی است . قابل ذکر است طراحی قفل مخفی یا قفل توکار سالها پیش توسط گروه صنعتی کیان حفاظ انجام شده و امروزه با لطف خداوند این روشها توسط آهنگران و صنعتگران در سراسر ایران انجام می شود . ما در گروه صنعتی کیان حفاظ آماده طراحی ساخت و تولید و نصب و هر گونه حفاظ درب آکاردئونی پنج گل یا دو جداره، حفاظ آکاردئونی دوبل یا پرچ مخف، حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ نیزار. حفاظ بوته ای و حفاظ لیلیوم هستیم . شما مشتریان عزیز می توانید با تماس با اولین کارشناس ما از قیمت ها و کیفیت ها و چگونگی ساخت و نصب تمامی حفاظها مطلع شوید .

پنج گل

مزیت های حفاظ اکاردئونی دوجداره یا پنج گل :

مهم ترین مزیت حفاظ درب آکاردئونی پنج گل یا دو جداره صد در صد ضد سرقت بودن آن است . تا جایی که کارشناسان اداره آگاهی و پلیس و بیمه ها کاملا آن را تایید می کنند . امروزه این نوع حفاظ به دلیل غیر قابل نفوذ بودن و امنیت بالایی که ایجاد می کند بسیار قابل توجه قرار گرفته و یکی از پر فروش ترین حفاظهای تولید شده در گروه صنعتی کیان حفاظ به شمار می رود. شما با خرید یک حفاظ درب آکاردئونی پنج گل یا دو جداره در واقع امنیت پنج حفاظ را یکجا بدست می اورید یعنی یک عدد حفاظ آکاردئونی پنج گل یا دو جداره اندازه ۵ عدد حفاظ درب آکاردئونی سه گل ایجاد امنیت کرده اید . با فروش این محصول هیچ گاه در این سالها مشاهده یا گزارشی مبنی بر اینکه حفاظ درب آکاردئونی پنج گل یا دو جداره توسط سارقان باز شده و محل نصب مورد سرقت قرار گرفته نداشته ایم و این نشان دهنده امنیت و استحکام فوق العاده در این نوع حفاظ خاص می باشد . مسئله دیگر زیبایی حفاظ درب آکاردئونی پنج گل یا دو جداره است این حفاظ بسیار زیبا و خاص است و معمولا بعد از نصب به زیبایی این حفاظ توسط اقرار می شود . مسئله اساسی دیگر در حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره این است که ما در ۹۹ درصد موارد از قفل مخفی برای این نوع حفاظ استفاده می کنیم که همین مسئله امنیت بالای این حفاظ را دو برابر خواهد کرد . نکته قابل ذکر این است که بسیاری از مشتریان تقاضای دو عدد قفل مخفی یا قفل توکار را دارند که این واقعا فکر هوشمندانه ای است . با وجود حفاظ مستحکمی مثل حفاظ آکاردئونی پنج گل یا دو جداره و دو عدد قفل توکار و دو عدد جاقفلی جدا گانه این حفاظ تبدیل به یک شاهکار خواهد شد و کاری جز تماشا از سارقان بر نخواهد آمد . حفاظ درب اکاردئونی پنج گل یا دو جداره از بالا تا پایین ضربدری و تمام گل است . حتی دست از لای آن عبور نخواهد کرد .ا ین حفاظ درب آکاردئونی پنج گل یا دو جداره را هم می توان از جلو و از پشت دوبل کرد که در واقع تعداد تسمه های عمودی در هر ستون به ۵ لایه میرسد و در واقع با این اپشن هایی که به حفاظ درب اکاردئونی پنج گل یا دو جداره اضافه می شود این حفاظ به دژ و درب قلعه تبدیل می شود در عین حال ضرافت و زیبایی خود را حفظ خواهد کرد و این مزیت در هر حفاظی یافت نمی شود .

پنج گل

چرا حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره +دوبل پرچ مخفی ؟

همانطور که در بالا گفته شد حفاظ آکاردئونی پنج گل یا دو جداره مستحکم ترین، ضد سرقت ترین و زیبا ترین حفاظ طراحی شده برای دربهای ورودی واحدهای آپارتمانی، پنجره ها و بالکن ها می باشد . و این بدان خاطر است که در هر ردیف از سه لایه تسمه عمودی و پنج گل از بالا تا به پایین تشکیل شده و این یک مزیت و نقطه قوت بسیار بالایی است. اما در گروه صنعتی کیان حفاظ ما می توانیم این حفاظ پنج گل یا دو جداره را نیر دوبل کنیم و پرچ های اصلی که روی تسمه های عمودی قرار دارد را مخفی کنیم . با دو روش ما می توانیم حفاظ درب آکاردئونی پنج گل یا دو جداره را دوبل کنیم .
دوبل از جلو : در این حالت یه لایه تسمه زخیم روی تسمه های عمودی حفاظ پنج گل اضافه می شود و حفاظ ما از نما دوبل می شود و به این حالت دوبل از جلو گفته می شود .
دوبل از پشت و جلو : این روش که اوج تکامل این حفاظ پنج گل است تمام مرزهای استحکام را گذرانده و در رتبه ۱ قرار دارد ما تسمه را هم در جلوی و هم در پشت دوبل می کنیم و این روش هوشمندانه حفاظ آکاردئونی پنج گل یا دو جداره را به اوج قدرت و مقاومت می رساند و به جرات می توان گفت باز کردن و گذشتن از از تخریب کردن دیوار بتنی سخت تر خواهد بود .
شما با خرید این محصول مطمئن خواهید بود یک حفاظ در سطح اول جهانی را دریافت کرده اید و می توانید ماهها به راحتی به مسافرت بروید . حفاظ درب آکاردئونی پنج گل یا دو جداره پرچ مخفی برای ان دسته از خانه ها اداره ها و محلهایی استفاده می شود که در ان لوازم و اشیاع گران قیمت وجود دارد و همچنین برای آن دسته مشتریانی مناسب است که شغلشان طوری است که باید دائم در سفر باشند و یا چند روز یکبار به خانه می آیند . گروه صنعتی کیان حفاظ با طراحی انواع حفاظها با قیمت درب آکاردئونی و کیفیت های مختلف برای هر سطحی از خانوار و افراد محصولی قابل ارائه تولید می کند . شما می توانید با مشاوره ای که از ما می گیرید نوع حفاظ و مدل ان را انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام نمایید .

قیمت حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره

در اینجا سعی داریم به صورت کامل عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره را بررسی کنیم . همانطور که می دانید حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره به دلیل سنگین تر بودن نصبت به حفاظ اکاردئونی یا درب اکاردعونی سه گل قیمت ان نیز به همان نصب بالاتر است ولی در ایجاد امنیت حرف اول را میزند . حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره از پروفیل بزرگتر مانند ۳۰ در ۶۰ و ریل ۶۰ در ۶۰ تشکیل شده و در هر ردیف از سه لایه تسمه عمودی و پنج گل ( لوزی) تشکیل شده است . ولی درب اکاردئونی سه گل از پروفیل ۳۰ در ۵۰ و ریل ۵۰ در ۵۰ ساخته میشود و سه گل تشکیل شده و تسمه های عنودی ان دو تایی است . در واقع حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره چیزی غریب به دو برابر وزن بیشتری نصبت به حفاظ اکاردئونی یا درب اکاردعونی سه گل دارد .
حالا عوامل تاثیر گذار بر قیمت حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره را بررسی می کنیم .

ضخامت تسمه و پروفیل : در انواع مدلهای حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره و سه گل از دو نوع پروفیل سبک و سنگین و ریل سبک یا سنگین استفاده می شود . که تاثیر مستقیم با قیمت دارد . همچنین در این نوع حفاظ خاص هم از دو نوع تسمه ۴ میل در ۲ سانت (سبک) و ۵ میل در ۲ سانت (سنگین) استفاده می شود همین مساله تاثیر زیادی در قیمت حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره خواهد داشت .

قفل توکار یا قفل مخفی: هزینه قف توکار + قیمت قفل کتابی جداگانه محاسبه میگردد که از لحاظ امنیتی حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره را فوق العاده ضد سرقت می کند اما در برخی از موارد به درخواست مشتری دو عدد قفل مخفی توکار درخواست داده میشود که هزینه ان هم به قیمت حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره اضافه خواهد شد .

درب پنج گل

دوبل و پرچ مخفی : ما محصولی به نام حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره دوبل و پرچ مخفی نیز داریم . و کار دوبل کردن به دو صورت انجام می شود . ۱. دوبل از جلو که بر روی تمامی تسمه های عمودی یک لایه تسمه عمودی دیگر جوش می دهیم و این کار باعث ضخامت بیشتر تستمه های جلویی شده و تمامی پرچ ها پشت این لایه از تسمه پنهان می شود که واقعا این کار بسیار کار بردی است و حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره را از لحاظ امنیت به اوج می رساند . ۲. در این روش هم از جلو و هم از پشت روی تمام تسمه های عمودی یک لایه تسمه جوشکلری میکنیم که همین کار باعث می شود از پشت حفاظ و از جلوی حفاظ پرچ ها مخفی و پشت تسمه قرار بگیرند و از همه مهمتر این است که ضخامت تصمه های عمودی چه از جلو و چه از پشت دو برابر شود . این کار باعث شده این حفاظ خاص ترین حفاظ موجود نام بگیرد هر چند قیمت این حفاظ مقداری با حفاظ سه گل اختلاف دارد ولی به جرات می توان گفت به اندازه چندین حفاظ استحکام و امنیت دارد .
حمل و نصب : معمولا در محدوده مرکز تهران حمل و نصب هزینه انچنانی نخواهد داشت اما اگر محل نصب از محدوده خارج باشد مقدار اندکی به حمل و نصب اضافه می شود مثله دیگر نصب است اگر نصب زمانبر نباشد و در حالت نرمال مبلغ انچنانی نخواهد بود ولی اگر نصاب در محل برای نصب مجبور باشد کاری اضافه بر سازمان انجام دهد باز هم مقدار کمی به هزینه اضافه می شود .

رنگ : اگر مشتریان عزیز درخواست رنگ روغنی داشته باشند معمولا هزینه ای در بر نخواهد داشت .
مجموعه صنعتی کیان حفاظ با طراحی و ساخت انواع حفاظهای اکاردئونی سه گل . حفاظ اکاردئونی دوبل یا پرچ مخفی. حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره. حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره دوبل پرچ مخفی سعی بر این دارد تا تمامی مشتریان با هر توان مالی را ساپورت کند کافیست با ما تماس گرفته و حفاظ مورد نظر خود را انتخواب نمایید .

زمان نصب حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره :

معمولا در بسیاری از موارد برای نصب حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره زمانی حدود ۱۰ الی ۲۰ دقیقه لازم است و این نصب بدون الودگی صوتی و صداست ولی در برخی از موارد به دلیل وجود مشکلاتی در چهارچوب و یا چوبی بودن چهارچوبها ما مجبور به نصب این حفاظها با میلگرد هستیم . در این نوع نصب سوراخهایی با هیلتی بر روی جاهایی مشخص ایجاد کرده و میلگدهای ضخیم داخل انها می کوبیم سپس حفاظ اکاردئونی پنج گل یا دو جداره را به همان میلگردها جوش میدهیم . این روش نصب هم صدا و هم ایجاد کردو خاک دارد ولی نه به صورت زیاد و ازار دهنده اما زمان بیشتری حدود ۴۰ الی ۶۰ دقیقه نیاز خواهد بود . نصاب های ما در گروه صنعتی کیان حفاظ این توانایی را دارند که هر گونه نصبی را در محل های مختلف و شرایط مختلف و سخت انجام دهند .

 

سایر خدمات: درب آکاردئونی پرچ مخفی

فهرست
error: هر گونه کپی کردن متن و عکس پیگرد قانونی دارد
Call Now Button