حفاظ درب آکاردئونی چهار گل چیست ؟

نوع دیگری از انواع مدلهای حفاظ آکاردئونی این نوع حفاظ ۴ گل می باشد . این حفاظ نسبت به حفاظ اکاردئونی سه گل بسیار مقاوم تر و زیبا تر است و این بدان خاطر است که یک اظافی در آن تعبیه شده و در چهار قسمت پرچ می شود ولی در حفاظ درب آکاردئونی سه گل در سه قسمت این پرچها قرار دارند . مساله دیگر در مورد حفاظ درب آکاردئونی چهار لوزی این است که به عنوان مثال اگر اندازه درب ورودی مورد نظر نیاز به هفت ردیفتسمه داشته باشد در حفاظ اکاردئونی چهار لوزی یک ردیف باید به ان اظافه شود تا گل ها به راحتی باز و بسته شوند و همین اضافه شدن یک ردیف بیشتر باعث تراکم بیشتری در حفاظ اکاردئونی چهار لوزی می شود و ردیف ها به هم نزدیک تر می شوند و در نتیجه فضای کمتری بین ردیف ها باقی می ماند . برای ایجاد امنیت بالا تر در این نوع حفاظ پیشنهاد می شود از قفل مخفی یا قفل توکار استفاده گردد . این روش یک روش فنی و بسیار هوشمندانه است . چون به هیچ عنوان دسترسی به قفل مخفی وجود نخواهد داشت و شما تنها با استفاده از کلید میتوانید قل را باز و بسته کنید . روش دیگری که به شما پیشنهاد می کنیم دوبل کردن و پرچ مخفی کردن حفاظ اکاردئونی چهار گل است . با دوبل کردن تسمه های عمودی شما در واقع استحکام سه حفاظ را همزمان خواهید داشت و قطعا سارقان برای بریدن تسمه های دوبل به مشکل خواهند خورد و از همه مهمتر این است که مرچهای اصلی حفاظ درب اکاردئونی ۴ گل مخفی شده و از دسترس خارج خواهد شد . ما در کیان حفاظ با طراحی انواع حفاظهای اکاردئونی و حفاظ های دیواری و حفاظ پنجره حفاظ بلکن و حفاظ تراس سعی بر این داشته ایم که تمانی نیلزهای مشتریان عزیز را مرتفع نماییم . جهت خرید بهترین درب آکاردئونی با گروه صنعتی کیان حفاظ تماس بگیرید.

 

ویژگی های حفاظ درب آکاردئونی چهار گل یا چهار لوزی

تمامی حفاظهای اکاردئونی و از جمله حفاظ اکاردئونی چهار گل به غیر از چهار چوب ان که از پروفیل و ریل ساخته می شود از تسمه است . نوع تسمه استفاده شده در حفاظ اکاردئونی چهار گل بسیار مهم است . و باید ضخامت و پهنای استاندارد داشته باشد . امروزه حفاظ های اکاردئونی از دو نوع تسمه ۴ میل در ۲ سانت و تسمه ۵ میل در ۲ سانت ساخته میشود که هر دو نوع ان در گروه صنعتی کیان حفاظ تولید می شود . در بعضی از اماکن نیاز صد در صد وجود دارد که از تسمه زخیم و مقاوم استفاده گردد و ما این کار را انجام می دهیم و در برخی از موارد به خاطر داشتن نگهبان و دوربین نیاز انچنانی به حفاظ اکاردئونی چهارگل ضخیم وجود ندارد و یک شماره سبکتر هم میتواند مورد خوبی باشد . پیشنهاد ما این است که حتما با کارشناسان ما صحبت کرده و مشاوره بگیرید این کار هزینه ای در بر نخواهد داشت ولی قطعا نتیجه خوبی خواهد داشت .

 

سایر خدمات :درب آکاردئونی پرچ مخفی

درب آکاردئونی پنج گل

موارد استفاده از حفاظ درب اکاردئونی چهار گل

حفاظ اکاردئونی چهار گل میتواند برای دربهای ورودی . به عنوان حفاظ پنجره . حفاظ بالکن و حفاظ تراس استفاده کرد قابل ذکر است که حتما باید ارتفاع سازه ۲ متر کمتر نباشد در صورت کوتاه تر بودن پنجره ها و تراس ها و بالکن ها ز حفاظ اکاردئونی سه گل یا سه لوزی باید استفاده کرد و حتی در مواردی به دلیل کوتاهی اندازه دوگل نیز استفاده شده . این حفاظ به دلیل داشتن یک گل یا لوزی سراسری و اضافه استحکام بیشتری دارد . به دلیل طراحی خاص این حفاظ اکاردئونی چهار لوزی حتما باید یک ستون اضافه نیز به ان اضافه گردد با این اوصاف وزن سازه ما به خاطر یک ستون اضافه و یک گل اضافه سنگین تر خواهد بود . قابل ذکر است در تمامی حفاظهای موجود در بازار هر چقدر وزن محصول بیشتر باشد استحکام ان نیز بالاتر خواهد بود . حفاظ اکاردئونی چهار گل جزو مستحکم ترین و ضد سرقت ترین حفاظهای موجود در بازار می باشد و در اکثر موارد برای دربهای ورودی اپارتمان ها و جدا کردن دو فضا از هم به عنوان پارتیشن استفاده میشود . این نوع حفاظ در دو کیفیت سبک و سنگین ساخته می شود که نصبت به شرایط ساختمان و شرایط مشتریان انتخاب می شود . ما در گروه صنعتی کیان حفاظ اماده طراحی . ساخت و نصب هر نوع حفاظ اعم از فرفورژه و نرده ای. اکاردئونی هستیم . مطلب دیگر رنگ است . ما در گروه صنعتی کیان حفاظ تمامی محصولات خود را با رنگ کوره ای یا الکترو استاتیک اراعه میکنیم ولی در برخی از موارد به درخواست مشتریان از رنگ روغنی با کیفیت نیز استفاده می شود .
زمان نصب حفاظ درب اکاردئونی.: این نوع حفاظ معمولا در ۱۵ دقیقه نصب میشود اما در مواردی به دلیل شرایط خاصی که چهارچوب دربها دارد و یا چوبی بودن چهار چوب های درب ورودی نیاز به سوراخ کاری و میلگرد کوبیدن دارد . در این صورت زمانی حدود ۴۵ دقیقه نیاز است . این بدان خاطر است که حفاظ اکاردئونی چهار لوزی درست و استاندارد نصب شود و هم ما و هم مشتریان گرامی از محکم بودن نصب مطمعن باشند .

 

قیمت حفاظ درب اکاردئونی چهار گل

قیمت این نوع حفاظ اکاردئونی به مواردی بستگی دارد که در اینجا ذکر خواهد شد :
ضخامت : حفاظ درب اکاردئونی در دو نوع سبک و سنگین ساخته میشود که سبک ارزانتر است .
دوبل : اگر به درخواست مشتری این حفاظ دوبل شود یعنی یه لایه تسمه دیگر به تسمه های عمودی اضافه شود قیمت ان بیشتر خواهد شد .
قفل توکار یا قفل مخفی: اضافه شدن قفل مخفی یا قفل توکار نصبت به قیمت قفل و هزینه تعبیه ان اضافه خواهد شد .
رنگ : ما در گروه صنعتی کیان حفاظ تمامی حفاظ های اکاردئونی را رنگ کوره ای یا الکترو استاتیک میکنیم در برخی موارد برای کم شدن هزینه حفاظ به درخواست مشتری از رنگ روغنی استفاده میکنیم که این مساله خیلی کم پیش می اید . ما به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم قبل از هر گونه تصمیم برای سفارش حفاظ اکاردئونی چهار گل حتما با کارشناسان ما صحبت کرده و مشاوره بگیرید . که این مساله هیچ گونه هزینه ای در بر نخواهد داشت .

فهرست
error: هر گونه کپی کردن متن و عکس پیگرد قانونی دارد
Call Now Button