حفاظ پنجره فرفورژه

فرفورژه در زبان فرانسوی به معنای گلنرده است و به صنعت و هنری گفته میشود که فلزاتی مانند آهن و چدن را طی فرایند گرما و ضربه شکل داده و به طرح مورد نظر در میاورند . که این گل نرده ها در نرده های راه پله . درب های ورودی سلطنتی و نفر رو و از همه مهم تر در حفاظ پنجره فرفورژه استفاده می شود . حفاظ پنجره فرفورژه برای جلو گیری از ورود افراد به داخل ساختمان . زیبا تر شدن ظاهر نما . جلو گیری از سقوط کودکان از پنجره و حیوانات خانگی استفاده می شود . در کل حفاظ فرفورژه چند کار مهم را با هم انجام می دهد و فقط وظیفه ان ایجاد امنیت نیست . حفاظ پنجره فرفورژه بسیار پر طرفدار تر از حفاظ پنجره های ساده می باشد و ان به دلیل داشتن طرح ها و مدل حفاظ پنجره فرفورژه بسیار زیادی است که وجود دارد و نه تنها امنیت را به ارمغان می اورد بلکه زیبایی خاصی به نمای بیرونی و داخلی ساختمان می بخشد . حفاظ پنجره فرفورژه در اوج ضرافت و استحکام می باشد . که یکی از به روز ترین و زیبا ترین حفاظ های پنجره محسوب می شود و طرفداران بسیاری دارد . حفاظ پنجره فرفورژه به دلیل داشتن گل نرده پنجره های در هم تنیده شده از جنس چدن و اهن می تواند به راحتی امنیت ساختمان شما را تامین نماید . همانطور که قبلا گفته شد این نوع حفاظ پنجره دارای طرح ها و مدل حفاظ پنجره فرفورژه زیادیست و این باعث می شود مشتریان به راحتی انتخواب کرده و سفارش بدهند . حفاظ فرفورژه به دلیل زیبایی زاتی که دارد زیبایی نمای ساختمان شما را دو چندان می کند و قطعا بعد از نصب این محصول تغییر را در ظاهر ساختمان خود شاهد خواهید بود.

پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره فرفورژه چیست ؟

در سالهای گذشته حفاظهای مورد استفاده برای پنجره های همگی حالت نرده ای و قدیمی داشت که از لحاظ زیبایی و از لحاظ امنیت سطح بالایی نداشت و بسیار معمولی بود و در خیلی از موارد حتی از زیبایی نمای ساختمان نیز کم میکرد . ولی امروزه با طراحی و ساخت گل نرده فرفورژه پنجره برای پنجره فرفورژه میتوان امنیت و زیبایی بالایی را در نما و فضای بیرونی و داخلی تجربه کرد .
این نوع حفاظ پنجره فرفورژه بهترین . امن ترین و زیبا ترین و پر طرفدار ترین نوع حفاظ پنجره محسوب می شود که می تواند جلوه ای کلاسیک . مدرن و صنتی را تداعی کند .
این نوع حفاظ فرفورژه مراحل ساخت خاصی دارد مثلا اهن و چدن بدون شکل را در داخل کوره ها با درجه حرارت بسیار بالا گداخته و نرم میکنند و پس از نرم شدن توسط چکش یرقی یا چکش دستی به شکل های و طرح های مختلف در اورده می شود همین عمل باعث می شود در عین حال که حفاظ پنجره فرفورژه ضریف و دارای گل نرده فرفورژه پنجره ریز درشت و زیباست استحکام و ایمنی بالایی نصب به حفاظ پنجه های ساده ایجاد نماید . این مزیت ها باعث شده این حفاظ خاص با داشتن قیمتی تقریبا بالاتر نصبت به حفاظهای ساده تر مورد توجه قرار گیرد و خواهان بیشتری داشته باشد .
مدل حفاظ پنجره فرفورژه بسیار زیاد می باشد که از ان جمله میتوان به کلاسیک . فانتزی . سنتی . اشاره کرد که مشتریان عزیز در هنگام خرید دست بازی خواهند داشت و میتوانند به راحتی طرح مورد نظر خود را انتخواب نمایند . در ساخت حفاظ فرفورژه از اهن و چدن و متریال درجه یک استفاده می شود که همین مسعله باعث شده این نوع حفاظ منحصر به فرد . زیبا و بسار مستحکم باشد و تمامی انتظارات ما را از یک حفاظ پنجره فرفورژه براورده نماید . چگونگی طراحی و میزان گل نرده فرفورژه پنجره استفاده شده در حفاظ پنجره فرفورژه قیمت ان را مشخص می کند .

قیمت پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره فرفورژه با قابلیت قرار دادن گلدان

در این نوع حفاظ پنجره فرفورژه میتوان با تعبیه کردن جای گلدان به صورت حلقه ای و چهار گوش میتوانید انواع گلدان های اویز خود را روی حفاظ قرار دهید . این روش هوشمندانه هم فضای داخلی را مطبوع تر میکند و هم به زیبایی نما و حفاظ پنجره شما می افزاید . در یک سری موارد که پنجره کاملا بسته میشود شما توسط نردبام باید گلدان را جای خود قرار دهید در غیر این صورت چنین امکانی وجود نخواهد داشت

 

تنوع رنگ در حفاظ پنجره فرفورژه

امروزه حفاظ فرفورژه به دو صورت روغنی و رنگ کوره ای یا الکترو استاتیک رنگامیزی می شود . معمولا رنگ روغنی هزینه انچنانی در بر نخواهد داشت . و مشتریان گرامی میتوانند رنگ مورد نظر خود را سفارش دهند . و محدودیتی بین رنگها وجود ندارد . در رنگ کوره ای هم تنوع رنگ بالایی وجود دارد اما معمولا از رنگهای قهوه ای سوخته چرمی . سفید چرمی . مسی چکشی . و مشکی چرمی استفاده می شود . رنگ کوره ای نصبت به رنگ روغنی هزینه جدا خواهد داشت ولی قابل ذکر است که کیفیت رنگ کوره ای یا الکترو استاتیک بسیار بالا بوده و در نگهداری از حفاظ پنجره فرفورژه تاثیر بسیار بالایی دارد و سالهای سال ماندگاری دارد و دیگر نیازی به تمدید رنگ وجود ندارد . البته ناگفته نماند که رنگ کوره ای هزینه جداگانه دارد که محاسبه میگردد . شما عزیزان میتوانید نوع رنگ مد نظر خود را انتخواب کنید اما به شرط اینکه با رنگ نمای ساختمان شما هارمونی داشته باشد و این مسعله بسیار مهمی است که حتما باید رعایت شود .

 

رنگ در حفاظ پنجره فرفورژه

به صورت کلی امروزه تمامی سازه ها در ایران و جهان دو نوع . رنگ روغنی و رنگ کوره ای یا الکترو استاتیک استفاده می شود . ما در گروه صنعتی کیان حفاظ با داشتن کوره صنعتی اتوماتیک میتوانیم بهترین خدمات رنگ کوره ای یا الکترو استاتیک را در تمامی حفاظهای تولید شده در گروه صنعتی کیان حفاظ استفاده می نماییم . رنگ روغنی نیز یکی از رنگهای سنتی است که از دیر باز در سراسر جهان مورد استفاده قرار میگرفته و اکنون نیز طرفداران خاص خود را دارد و ما هر دو نوع رنگ را در این گروه صنعتی انجام می دهیم . شما عزیزان میتوانید نوع رنگ مورد نظر خود چه از لحاظ روغنی یا کوره ای بودن و چه ازلحاظ پرده رنگ را با ما در میان بگذارید و ما طبق خواسته شما حفاظ فرفورژه را با همان رنگ برای شما نصب خواهیم کرد.

حفاظ پنجره فرفورژه متحرک لولایی

در این نوع حفاظ پنجره فر فورژه ما میتوانیم مانند دربهای پارکینگی دو لنگه و تک لنگه حفاظ را به صورت باز شو به طرفین و یا به یک طرف طراحی کنیم . این نوع حفاظ فرفورژه هم برای پنجره ها کاربرد دارد و هم برای بالکن ها تراس ها . مزیت این نوع حفاظ این است که که هنگام نیاز میتوان ان را بست و قفل کرد و در غیر این صورت میتوان ان را باز کرده و از فضای بیرونی و هوا استفاده کرد . قابل ذکر است در این نوع حفاظ حتما باید چهار چوب طراحی شده بسیار قوی باشد و لولای ان نیز همینطور . دلیل ان هم این است که چون حفاظ بازشو است و طبیعتا به سمت بیرون باید باز شود به قدری مستحکم باشد که از شکستن و سقوط لنگه های باز شوی ان جلوگیری گردد . حفاظ فرفورژه بسیار سنگین است و سقوط ان عواقب ناگواری را به همراه خواهد داشت .
مدل حفاظ پنجره فرفورژه دیگری نیز که میتوان ان را طراحی کرد مدل متحرک یا ریلی میباشد . در این روش با استفاده از ریل و بلبرینگ غلتکی لنگه های حفاظ فرفورژه را به طرفین و یا به یک طرف جمع هدایت نماییم که در این حالت لنگه ها روی نما به بقل ها هدایت می شوند . قابل ذکر است این نوع حفاظ پنجره ریلی به عواملی بستگی دارد که در اینجا قابل ذکر است .
جنس دیوارهای ساختمان : برای نصب حفاظ پنجره فرفورژه ریلی حتما و حتما باید دیوارها مقاوم و بتنی باشند تا بتوان اتصالات را در بتن کار گذاشت و مطمعن شویم که حفاظ به پایین سقوط نخواهد کرد و ایجاد پشیمانی نمی کند .

پیچ و رولپلاک بودن سنگ های نما : اگر سنگهای نمای ساختمان پیچ و رولپلاک نشده باشد به هیچ عنوان توصیه نمیشود که حفاظ ریلی روی نما کار شود چون احتما سقوط سنگهای نما با نصب این حفاظ قطعی است . حفاظ پنجره فرفورژه ریلی طوری است که نمیتوان ان را بر روی هر ساختمانی نصب کرد و حتما باید ساختمان شما ویژگی های ذکر شده را داشته باشد . اما باز ما میتوانیم تمهیداتی بی اندیشیم کهدبتوان ان را نصب کرد . ما در گروه صنعتی کیان حفاظ سعی بر این داریم تا تمامی درخواست های مشتریان عزیز را انجام دهیم اما در برخی موارد به دلیل مشکلاتی که بعدها برای نمای ساختمان و حفاظ فرفورژه پیش خواهد امد و از لحاظ ایمنی قابل تایید نیست را به هی چ عنوان نمیتوانیم بپذیریم . حتی اگر مشتریان محترم به صورت مکتوب این درخواست را رسما از ما داشته باشند از پذیرش ان معذوریم . تمامی هدف ما ایجاد امنیت در کوتاه مدت و بلند مدت برای شما و عزیزانتان می باشد . هر کجا که درخواست شما عزیزان با استانداردهای ما مغایرت داشته باشد به هیچ عنوان ان پروژه انجام نخواهد شد .

خرید حفاظ پنجره فرفورژه

قیمت حفاظ پنجره فرفورژه

شما عزیزان میتوانید با تماس با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید . در بسیاری از موارد خود مشتری طرحی را از قبل انتخاب کرده و برای ما ارسال می نماید . ما بعد از گرفتن آدرس و بازدید از محل مشخص می کنیم که طرح مورد نظر شما قابل اجرا هست یا نه و قیمت حفاظ فرفورژه را برآورد می کنیم . که در بسیاری از موارد می توان آن را طراحی کرد و ارائه داد . با بازدید از محل طرح . اندازه . رنگ متناصب با نمای ساختمان و قیمت حفاظ فرفورژه مشخص و اعلام خواهد شد . در صورتی که شما مشتریان عزیز طرحی مد نظر نداشته باشید ما میتوانیم بهترین طرح و ایده را در اختیار شما قرار دهیم . گروه صنعتی کیان حفاظ با در اختیار داشتن گروهی مجرب و دستگاههای صنعتی به روز این توان را دارد که هر گونه سازه فلزی اعم از حفاظ اکاردئونی. حفاظ پنجره ثابت. انواع حفاظ پنجره فرفورژه را طراحی کرده . بسازد و به تمامی نقاط میهن عزیزمان ارسال نماید .

 

مزایای نصب حفاظ پنجره فرفورژه

امروزه در شهرهای شلوغ و کلانشهر ها وجود حفاظ بسیار حیاتی است. پر واضح است که در جوامع شلوغ اسیب های اجتماعی سرقت ها و تجاوز به وفور دیده می شود اما افراد با نصب انواع حفاظ پنجره فرفورژه برای محل سکونت و محل های کار و تجارت میتوانند فضای امنی را برای خود و اطرافیانشان فراهم کنند . حفاظ پنجره فرفورژه در عین واحد می تواند سه کاربرد برای شما داشته باشد :
۱ : امنیت . حفاظ فرفورژه میتواند از ورود افراد به حریم خانه و اداره و انبارها به صورت جدی جلوگیری نماید . و این یکی از مهم ترین کارایی های حفاظ فرفورژه می باشد . این نوع حفاظ در عین ضرافت استحکام بالایی دارد و به راحتی از ورود افراد به داخل جلوگیری می نماید .
۲ : خروج یا سقوط : در بسیاری از موارد مشاهده شده به دلیل نداشتن حفاظ پنجره کودکان از پنجره به پایین سقوط کرده اند و همچنین شاهد سقوط حیوانات خانگی نیز بوده ایم . این اطفاق در طبقات بالایی و جایی که صاحب خانه فکر نیکرد دزد ننیتواند به انجا وارد شود رخ میدهد و همین طرز فکر باعث سقوط کودکان و حیوانات خانگی شده است .
۳: زیبایی نما: حفاظ پنجره فرفورژه در عین حال که از ورود افراد و سقوط کودکان و حیوانات خانگی جلوگیری میکند میتواند نمای ساختمان شما را بسیار زیبا تر کند و معمولا بعد از نصب این نوع حفاظ صاحب خانه به این مسعله اقرار مینماید .

پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره مدرن چیست ؟

امروزه تنها راه ورود نور و هوای تازه به داخل خانه ها استفاده از پنجره های بزرگ می باشد و همین بزرگ بودن پنجره راه بسار ساده ای برای ورود سارقان باز خواهد کرد . برای از بین بردن راه نفوذ تنها راه استفاده از حفاظ پنجره مدرن و ضریف می باشد . حفاظ پنجره مدرن بسیار ضریف بوده و از ورود نور و هوا جلوگیری نمی کند . شما عزیزان میتوانی همزمان استحکام . زیبایی و امنیت را تجربه نمایید . این حفاظ متشکل از پروفیل . میلگردهای نوک تیز و خم خورده و انواع اهنهای شکل دار میباشد که تلفیق ان بسیار زیبا و جذاب خواهد بود . در این مدل حفاظ پنجره فرفورژه هم شما میتوانید اگر طرح خاصی را مد نظر دارید با ما در میان گذاشته و ما ان را طراحی کنیم .

 

زمان تحویل پنجره فرفورژه چند روز است ؟

معمولا پس از تماس با کارشناس ما بین ۲ تا ۴ روز کاری تمامی پروسه طراحی و ساخت و نصب انجام می گردد ولی در بعضی موارد به دلیل پیچیدگی و خاص بودن کار سفارش شده زمان بیشتری لازم است . در برخی موارد هم تعداد حفاظ پنجره فرفورژه زیاد است قاعدتا نصبت به تعدد کار شما زمان بیشتری نیز نیاز است تا سفارش شما ساخته و نصب شود . مورد دیگر بعد مکانی است . معمولا برای نصب در خارج از مرکز شهر و هماهنگی برای نصب حفاظ و هماهنگی نصابها زمان بیشتری نیاز است . ما در گروه صنعتی کیان حفاظ سعی بر این داریم که در کمترین زمان سفارش مشتریان را به دست انها رسانده و نصب نماییم .

حفاظ پنجره فرفورژه

 

فهرست
error: هر گونه کپی کردن متن و عکس پیگرد قانونی دارد
Call Now Button