نرده بالکن

به صورت کلی نرده ها محصولاتی هستند که دو کار را با هم انجام میدهند ۱. زیبایی و تلطیف فضا ۲. ایجاد امنیت
نرده ها در بسیاری از فضا ها در ساختمان مورد استفاده است. مثل نرده های راه پله، نرده پنجره، نرده بالکن ساده، نرده تراس، نرده ها وظیفه های مختلفی بر عهده دارند مانند : حفاظت از جان و اموال، جدا سازی دو فضا از یکدیگر، جلوگیری از سقوط کودکان و حیوانات خانگی و جلوگیری خروج آنها از بالکن و تراس . حفاظ بالکن معمولا از آهن ساخته می شود و در آن از انواع پروفیل، گل نرده، تسمه طرح دار، قلوه ای و انواع گلهای چدنی استفاده می شود . معمولا این متریال و اندازه ها قابل تغییر و می توان آن ها را تلفیق کرد و تغییر داد . اینها به اندازه تراس و بالکن بستگی دارد . مدل و نوع جنسی که در نرده بالکن استفاده می شود در زیبایی و امنیت تاثیر مستقیم خواهد داشت. پس بنا بر این در انتخاب مدل و متریال نرده بالکن حتما با کارشناسان ما در گروه صنعتی کیان حفاظ مشورت نمایید. برای ایجاد امنیت و زیبایی بیشتر بهتر است از تلفیق گل نرده و پروفیل استفاده گردد . نرده های استیل به هیچ عنوان نمی توانند امنیت مد نظر شما را تامین کنند و طرحی کلی و یکنواخت دارند پس بهتر است از حفاظ بالکن و تراسی که از آهن و چدن است استفاده نمایید . آهن و چدن دارای طرح های بسیار زیاد و متنوعی است و قیمت آن نسبت به چوب و استیل بسیار به صرفه تر می باشد . ما در گروه صنعتی کیان حفاظ می توانیم تمامی سازه های فلزی اعم از حفاظ بالکن و تراس طراحی کرده بسازد و به تمام نقاط کشور ارسال نماید .

نرده بالکن

 

مزایای استفاده از نرده بالکن

به صورت کلی هر سازه ای در ساختمان یک یا چند کار را با هم انجام می دهند . یکی از این سازه های که چند کار با هم انجام میدهد نرده تراس است . نرده تراس از آن دسته سازه هایی است که باید برای تمامی طبقات نصب شود و این کار حتمی و بایدی است و دلیل آن را در اینجا توضیح خواهیم داد .
نرده بالکن از ورود افراد به حریم خانه ها و مجتمع تجاری و اداری جلوگیری کرده و عامل بسیار موثری در جلوگیری و از سرقت خواهد داشت . کارایی دیگر نرده بالکن جلوگیری از سقوط افراد، کودکان و حیوانات خانگی می باشد و این یکی از مهم ترین کارایی هایی است که نرده تراس دارد . مورد دیگر ایجاد زیبایی برای نمای ساختمان است و پس از نصب و دیدن نتیجه متوجه می شوید که نمای ساختمان شما بسیار زیبا تر و چشم نواز تر شده است .

بهترین مدل نرده بالکن کدام است

نرده بالکن اولین سازه ای است که در نمای ساختمان دیده می شود و بسیار مهم است که نرده بالکن شما چه طرح و نقشه ای داشته باشد . به سادگی با کم توجهی به این مساله ظاهر ساختمان خود را حتی از حالت عادی خارج خواهید کرد و زیبایی اولیه را از نمای ساختمان خود خواهید گرفت . ما در گروه صنعتی کیان حفاظ می توانیم نرده بالکن را با نمای ساختمان و حتی با دکوراسیون داخلی خانه ها ست نماییم و بهترین متریال را برای ساخت یک نرده تراس طراحی نماییم . طراحی یک نرده تراس به عواملی چون طرح نمای ساختمان، رنگ سنگ های نمای ساختمان، امنیت در محله سکونت شما و بسیاری از این موارد بستگی دارد . نرده تراس دارای طرح های مختلف و زیبایی می باشد که ما نوع آن را حتما باید با شرایطی که در بالا ذکر شد هماهنگ نماییم . اما در بسیاری از موارد ما می توانیم از رنگ وارونگی تا تضاد استفاده کنیم . به این ترتیب که اگر رنگ سنگهای ساختمان شما سفید است از رنگ مشکی یا قهوه ای سوخته استفاده نماییم و بلعکس که نتیجه خوبی در بر خواهد داشت .

 

بهترین نرده بالکن

ضرورت داشتن  نرده تراس

بالکن ها و تراس ها معمولا دارای دیوار کوتاه و یا در ابتدای ساخت ساختمان بدون نرده و دیوار کوتاه هستند. بالکن بدون نرده و حفاظ دقیقا مانند یک پرتگاه می باشد . فلسفه ساخت بالکن این است که بتوان فضای کوچکی خارج از خانه داشت که از آن برای هوا خوری، نشستن های کوتاه مدت و در خیلی از موارد برای گذاشتن اقلامی که نیاز به فضای آزاد دارند و حتی خشک کردن لباسهای کوچک استفاده کرد . با این اوصاف تراس و بالکن همیشه محل تردد است . تراس در طبقه اول در کمترین حالت ۴ متر با زمین فاصله دارد و این ارتفاع برای تراس بدون نرده یک پرتگاه محسوب می شود . شما با نصب نرده برای بالکن چندین کار را با هم انجام داده اید . نرده تراس از سقوط افراد، کودکان، حیوانات خانگی جلوگیری می کند . همچنین از ورود افراد به حریم خانه مانند دزدان جلوگیری می کند . شما با داشتن نرده بالکن می توانید صاحب یک حیاط کوچک شوید و از آن برای بسیاری از کارها استفاده کنید . البته ناگفته نماند نرده بالکن اگر درست و زیبا طراحی شود جلوه خاصی به ساختمان شما می دهد که این یکی از برترین نقاط قوت نرده تراس است . ولی شما عزیزان این مساله را حتما در نظر داشته باشید که قبل از هر کاری با کارشناسان ما صحبت کرده و مشاوره بگیرید این کار هزینه ای در بر ندارد ولی شما عزیزان با این روش هوشمندانه نتیجه بهتری کسب خواهید کرد . گروه صنعتی کیان حفاظ آماده طراحی و ساخت هر نوع سازه آهنی اعم از نرده بالکن و نرده تراس می باشد.

نرده بالکن فرفورژه

یکی از طرح های پر تنوع برای نرده تراس فرفورژه است . این مدل زیبا و جالب به دلیل داشتن طرح های مختلف بسیار پر طرفدار می باشد . ما می توانیم از گل نرده و تلفیقی از گلهای مختلف اعم از آهنی و چدنی نرده بالکن زیبا و چشم نوازی را برای شما طراحی کنیم . این روش مرسوم ترین روش در تمامی کشورهای جهان از جمله اروپا می باشد . شما عزیزان نیز اگر عکس و طرحی مد نظر دارید آن را برای ما ارسال کنید . کارشناسان ما طرح شما را با شرایط ساختمان و نما و رنگ بررسی کرده و نتیجه نهایی را خدمت شما اعلام خواهند کرد . این نوع نرده بالکن فرفورژه از دیر باز و از زمان قاجاریه وارد ایران شد و تا به امروز سیر تکاملی عالی را داشته است . نرده بالکن فرفورژه و آهنی بسیار مستحکم تر و امن تر از نرده بالکن استیل، چوبی و سنگی است و می تواند در عین زیبایی و ظرافت امنیت بسیار بالایی را ایجاد کرده و زیبایی نمای ساختمان شما را دو چندان نماید .

 

قیمت نرده باکن

قیمت نرده بالکن

امروزه نرده بالکن در طرح ها و قیمت های مختلفی ساخته می شود و این قیمت گذاری به عواملی بستگی دارد که تاثیر مستقیم در قیمت گذاری نرده بالکن و نرده تراس دارد.
ابعاد: ما به دو روش می توانیم برای نرده بالکن قیمت گذاری کنیم که به صورت کیلویی و متری می باشد . هر چقدر اندازه کار ما بزرگتر باشد به همان نسبت تاثیر به روی قیمت دارد و قیمت حفاظ بالکن چه بر حسب کیلو گرم چه بر حسب متری بالاتر خواهد بود .
متریال : جنس استفاده شده نرده تراس تاثیر مستقیم بر روی قیمت آن دارد . طرح های ساده قاعدتا قیمت پایین تری خواهد داشت . جنس های مانند گل نرده و گلهای چدنی قیمت بالاتری دارند . به صورت ساده هر چقدر طرح ما پیچیدگی داشته باشد و از گل بوته و انواع تکه های جداگانه تشکیل شده باشد تاثیر مستقیم بر روی قیمت دارد .
رنگ : به صورت کلی نرده های بالکن با دو روش روغنی و کوره ای رنگ می شوند اگر رنگ روغنی باشد قیمت کنی به قیمت کلی افزوده می شود و اگر رنگ روغنی مدنظر شما باشد مقداری قیمت متفاوت خواهد بود .
حمل و نصب : معمولا هزینه حمل اسنپی حساب می شود و نصب هم با توجه به اندازه کار و زمانی که لازم است تا نرده تراس نصب شود محاسبه خواهد شد .
ما در گروه صنعتی کیان حفاظ تمامی مدلهای نرده بالکن اعم از ساده، فرفورژه و سلطنتی را طراحی کرده و میسازیم . شما عزیزان حتما با مشاوران با مشورت کرده و نظر کارشناسی انها را نیز جویا شوید .

ارزانترین نرده بالکن

امروزه نرده بالکن با کیفیت و قیمت های مختلفی در سراسر کشور ساخته می شود . نحوه قیمت گذاری هم بستگی به اندازه و نوع جنسی دارد که در نرده بالکن و نرده تراس استفاده می گردد . ما در گروه صنعتی کیان حفاظ می توانیم نرده بالکن و نرده تراس را طوری طراحی نماییم که از لحاظ قیمت به صرفه تر باشد و در عین حال استحکام مورد نیاز را ایجاد نماید . برای مثال می توان هر نوع نرده تراس را تماما با استفاده از پروفیل ساخت و بهترین پروفیل برای ساخت یک نرده تراس استفاده از پروفیل ۲۰ ×۲۰ یا ۲ سانت در ۲ سانی متر می باشد . این روش هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ استحکام بسیار عالی است ولی ظاهری ساده خواهد داشت و بسیاری از مشتریان عزیز همین روش را می پسندند . ما می توانیم نرده بالکن را به صورت نرده های عمودی نرده ای در کنار هم با فاصله ۱ سانتی متر بسازیم و این ساده ترین نرده بالکن موجود در بازار می باشد . برای زیبا تر شدن نرده بالکن ساده می توان بین ستون ها از قلوه ای و گل های آهنی نیز استفاده کرد تا از حالت سادگی محض خارج شود که البته هزینه گل ها و قلوه ها جداگانه محاصبه خواهد شد . روش دیگر استفاده از رنگ روغنی به جای زنگ کوره ای یا الکترو استاتیک است . رنگ کوره ای هزینه جداگانه دارد ولی رنگ روغنی هزینه آنچنانی در بر نخواهد داشت و قیمت مناسب تری برای مشتری خواهد بود . ما حتی می توانیم از میلگرد بدون عاج یا چهار پهلو نیز برای ساخت نرده بالکن ساده استفاده کنیم تا قیمت پایین را داشته باشیم . ولی مشتریان عزیز باید به این نکته توجه کنند که هیچ ارزانی بی دلیل نیست . ولی شما عزیزان می توانید از یک طرح بسیار ساده تا یک طرح سلطنتی را از ما بخواهید .

خرید نرده بالکن

تاثیر قیمت بر امنیت نرده بالکن و نرده تراس

همانطور که در بالا عرض شد هیچ ارزانی بی دلیل نیست و این مسئله به تمامی زمینه ها اعم از صنعت و آهنگری نیز صدق می کند . جنس استفاده شده در هر نوع سازه آهنی تایین کننده قیمت و کیفیت آن است . هر چقدر ما جنس با کیفیت تر و بهتری در ساخت  نرده تراس استفاده کنیم قیمت آن نیز بالا تر خواهد بود و به همین ترتیب هر چقدر متریال استفاده شده در نرده بالکن و نرده تراس ضعیف تر و با کیفیت کمتری باشد قیمت آن نیز کمتر خواهد بود . ما به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم امنیت خود را با مقداری بالا تر و پایین تر بودن قیمت ها عوض نکنید . شاید به ظاهر قیمت یک محصول پایین باشد ولی روزی اگر دچار سرقت شوید حتما به این نتیجه خواهید رسید که کاش با قیمتی یک مقدار بالاتر نرده بالکنی را انتخاب میکردم که محکم تر و ایمن تر می بود . ما در گروه صنعتی کیان حفاظ می توانیم هر نوع سازه ای را با هر قیمت و کیفیتی طراحی کرده و بسازیم و انتخاب با شما مشتری عزیز می باشد که چه نوع کاری را از ما بخواهید . در هنگام ثبت سفارش حتما زیبایی نمای ساختمان و امنیتی که نرده بالکن ساده ایجاد خواهد کرد در نظر بگیرید . رنگ نرده بالکن حتما باید با نمای ساختمان شما هم خوانی داشته باشد . مدل و طرح نرده بالکن حتما باید با ظاهر ساختمان و دربهای پارکینگ و ورودی هم خوانی داشته باشد . به این صورت شما به نتیجه مطلوب و قابل قبول خواهید رسید . ولی قبل از انتخاب پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما حتما مشورت کنید و نظر آنها را نیز بخواهید تا آنها با تجربه بالایی که دارند بهترین کمک را به شما بکنند و این کار هیچ گونه هزینه ای برای شما نخواهد داشت و ما تا چند ساعت بعد از ساعت کاری نیز جوابگوی شما عزیزان خواهیم بود .

چگونگی خرید نرده بالکن

برای خرید و سفارش  نرده بالکن، حفاظ دیواری، پنجره فرفورژه ابتدا باید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید . بعد از صحبت و رسیدن به نتیجه ابتدایی کارشناس ما به محل اعزام شده و کار اندازه گیری و باز دید را انجام خواهد داد . پس از اندازه گیری و رسیدن به طرحی درست و فنی قیمت و شرایط آن اعلام می گردد . سپس نرده بالکن و حفاظ تراس ساخته خواهد شد که زمان آن بستگی به مدل کار و اندازه آن دارد . بعد از ساخت رنگ مورد نظر که برای آن توافق شده روی کار پاشیده خواهد شد . بعد از اتمام کار دوباره کارشناس ما با شما تماس خواهد گرفت و زمان نصب را با شما هماهنگ خواهد کرد . و در آخر نرده تراس به محل فرستاده شده و نصب خواهد شد .

حفاظ بالکن چیست ؟

حفاظ بالکن نوعی حفاظ است که از انواع متریال برای ساختن آن استفاده می شود که معمولا از آهن و چدن تشکیل شده است. حفاظ بالکن برای جلوگیری از سقوط افراد از بالکن و جلوگیری از ورود سارقان به داخل بالکن و سپس به داخل خانه ها ساخته می شود . این سازه به شکل های مختلف و روش های مختلف ساخته می شود . حتی جنس آن می تواند از شیشه. سنگ و پلاستیک فشرده باشد که ما در اینجا بر روی جنس آهنی آن تمرکز خواهیم کرد . معمولا حفاظ بالکن از پروفیل، چهار پهلو ، گل نرده های آهنی و چدنی، تسمه، نبشی و میلگرد ساخته می شود . در بسیاری از حفاظ بالکن های موجود در بازار از یک یا دو جنس استفاده می شود . باید در نظر داشت که حفاظ بالکن حتما باید با حفاظ بالکن هم خوانی داشته باشد با هم ست باشند در برخی موارد می توانیم از روش مخالف نیز در ساخت حفاظ بالکن استفاده کنیم یعنی حفاظ بالکن با هم در تضاد باشند که نتیجه بسیار عالی خواهد داشت . حفاظ بالکن می تواند نقش به سزایی در زیبا تر شدن ظاهر و نمای ساختمان داشته باشد . به همین دلیل حتما موقع انتخاب باید دقت لازم را داشت و درست و هوشمندانه انتخاب کرد . در این مساله می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید آنها حتما بهترین راهکار را به شما خواهند داد. ما در گروه صنعتی کیان حفاظ این آمادگی را داریم که انواع سازه های آهنی و صنعتی اعم از حفاظ بالکن را طراحی کرده و بسازیم .

قیمت حفاظ بالکن و نرده تراس

امروزه برای بالکن ها و تراس ها نرده ها و محفاظ هایی طراحی میشود . این طراحی ها مستلزم استفاده از جنس های مختلف و متریال های مختلف است . قیمت حفاظ بالکن و حفاظ بالکن به جنس استفاده شده در ان بستگی دارد . اگر حفاظ بالکن و حفاظ تراس ما طرحی ساده از پروفیل (قوطی) ساخته شود قیمت پایین و مناصبی خواهد داشت . اگر در ان گلنرده چدنی استفاده شود به دلیل بالاتر بودن قیمت چدن نصبت به اهن قیمت مقداری بالاتر خواهد بود . در برخی از موارد حفاظ بالکن از تلفیقی از چند متریال ساخته میشود که ظاهر بسیار زیبا تری نصبت به کارهای دیگر خواهد داشت ان هم نصبت به اجناس استفاده شده مورد محاسبه قرار میگیرد . در برخی موارد نصب حفاظ بالکن و نرده تراس بسیار راحت است ولی در مواردی نصب ان بسیار وقت گیر و سنگین است که هزینه ان جداگانه محاسبه خواهد شد . مساله دیگر رنگ حفاظ بالکن و نرده تراس است ما میتوانیم از دو روش رنگ روغنی و رنگ کوره ای (الکترو استاتیک ) استفاده کنیم که هر دوی انها در مجموعه صنعتی کیان حفاظ انجام می شود . رنگ الکترو استاتیک به دلیل گرانتر بودن رنگ ان نصبت به رنگ روغنی مقداری در قیمت حفاظ بالکن و حفاظ تراس تغییر ایجاد میکند ولی مشتریان عزیز باید این مساله را مد نظر داشته باشند که رنگ کوره ای بسار زیبا و با ماندگاری بالا است و نیازی نیست هر سال رنگ ان را تمدید کنید و رنگ تازه بزنید . رنگ کوره ای در مقابل نور خورشید و باران بسیار مقاوم است و تا ۲۰ سال کیفیت خود را از دست نمیدهد و این در بلند مدت بسیار به صرفه تر خواهد بود . گروه صنعتی کیان حفاظ با طراحی انواع حفاظ برای نقاط مختلف ساختمان و با داشتن مجموعه رنگ کوره ای اماده خدمات با کیفیت بالا به مشتریان عزیز در تمامی نقاط میهن عزیزمان میباشد .

نصب حفاظ بالکن و حفاظ تراس

معمولا چند ساعت بعد از تماس شما عزیزان کارشناس ما برای بازدید به محل ساختمان شما فرستاده می شود . بعد از اندازه گیری و انتخواب طرح مورد نظر قیمت و رنگ و زمان نصب ان خدمت شما اعلام میگردد . شما میتوانید طرح و ایده خود را به کارشناس ما اراعه داده و نظر وی را جویا شوید . قطعا با تلفیقی از نطر کارشناسی و ایده و طرح و یا عکسی کاری که در نظر دارید نتیجه خوبی حاصل خواهد شد . شما میتوانید با تماس با یکی از کارشناسان ما تمامی این مراحل را به راحتی انجام داده و خرید حفاظ بالکن خود را انجام دهید .

فهرست
error: هر گونه کپی کردن متن و عکس پیگرد قانونی دارد
Call Now Button